Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 as férfiak nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as férfiak nektek bejönnek a húsz éves lányok?

Figyelt kérdés

Mernétek lépni ha úgy éreznétek hogy kölcsönös a vonzalom?

Esetleg csak futó kalandra kellenének?

30-35 éves férfiak véleménye érdekel! Korotokat irjátok!

(Egyébként 20-25 éves lányok, nőkről beszélek)



2016. jan. 21. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mernénk lépni, és nem feltétlenül futókalandokban gondolkodnánk. 32/F
2016. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

10 év korkülönbség szerintem teljesen normális, ennyire szükség van egy férfi-nő kapcsolatban. :)


15/F

2016. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de leírom a véleményemet:


Párom 29 éves volt, én meg 23 éves mikor összejöttünk. Azóta eltelt 3 év és még mindig szeretjük egymást.


De egyébként a kérdésed úgy ahogy van h..lyeség, mert miért ne jönnének be a 30-as pasiknak az a korosztályú csajok, akiket leírták?

Komolyan, az agyadat is használod kérdés kiíráskor, vagy csak azért írsz ki valamit, hogy csak kint legyen valami?

2016. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mit csinál, milyen életet él.


Hogy mondjuk 21 éves de még tanul köbö 2 évig, aztán munkát keres és biztosabb munka után kezdi el tervezni az életét h akkor most merre is tovább, hogy lakás vagy ház meg család meg hasonlók.

Amíg ez nála kialakul addig 25 éves is lehet. Mi meg már 35.

Szóval nagy kérdés h van e már állása avagy még tanul.


De egy 25 éves nő az már teljesen más 5 év az röhögve belefér. És az elvileg már végzett a sulikban és elvileg egy ideje dolgozik is már.

Szóval egy 21 éves nővel is meg lehetne próbálni, egy próbát megér, persze ha már nem tanul. És ketten idővel ha közösek az elképzeléseink akkor még lehet h működne is.


De ez mind idő.

De persze szex az gond nélkül mehet :)

2016. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés. Persze , hogy bejönnek szépek fiatalok szexik.

Egy próbát mindenképp megér, ahhoz meg kell ismernem, hogy kiderüljön mi rejlik benne.

Kiderül , hogy szex vagy sokkal több is lehetne e.

2016. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a kérdés azért érdekel, hogy mennyire érzitek nagy kormülőnbségnek azt a 13-10-5 évet... És hogy a férfiak hogy tekintenek ezekre a nőkre.... Szex, kapcsolat :)

Értitek :)

2016. jan. 21. 20:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon max. 5 évvel idősebb férfit tudok csak elképzelni.
2016. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sok olyan kapcsolatom volt ahol a lány 10-20-30 évvel fiatalabb volt! És nem futó kalandok voltak, kevés kivétellel!
2016. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elfeledtem!F/60
2016. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
férfifüggő, h kinek mi kell
2016. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!