Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért dobálóznak a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobálóznak a csajok tetszik-ekkel myvip randin, ha nem gondolják komolyan?

Figyelt kérdés
Kezdeném ott, hogy 19 vagyok, nem volt még barátnőm, pedig sokat próbálkoztam már, de valamiért soha nem jött össze, így végső elkeseredésemben a netes ismerkedéshez fordultam, azon belül is a myvip randihoz. Nemrégiben jelölt ott egy csaj, egész jó, és a városomban él (általában csúnyák és messze lakók jelölnek). Végre egy valamire való lány, gondoltam, és fel is vettem msn-re. Ráírtam, ahogy azt kell, de a beszélgetés során elég passzív volt, nem írt vissza, csak nagyon ritkán, akkor is csak belökött egy smileyt. Nem kérdezett, meg semmi. Én meg akartam tudni, hogy miért ilyen negatív velem szemben, ekkor arra hivatkozott, hogy fáradt (este 11-kor), aztán persze hajnali 2 után lépett le. De azt legalább beismerte, hogy jelölt. Mert volt már olyan csaj is, akit szintén onnét vettem fel (név nélkül jelölt, én meg pont megtaláltam), aztán mikor mondtam, hogy mi a szitu, egyből tagadott mindent, hogy biztos véletlen jelölt - aha véletlen névtelenül, aztán véletlen nem törölt a listáról. Elképesztő, mik vannak. Miért csinálják ezt?
2010. márc. 27. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
erre csak azt tudom mondani,hogy ugyan azért amiért a pasik is:D
2010. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert attól, hogy tetszel valakinek, nem biztos, hogy össze is akar veled jönni az illető.

nekem is tetszenek páran, de nem akarok semmi komolyat.

2010. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lehet,de nekem bejött a myvip randi!9 hónapja van barátnőm és onnan ismertem meg,tehát azért ne add fel! :) Még egy jó tanács: Ne várd a sült galambot a szádba!! Nézegesd azt,hogy neked ki tetszik és nyomj te "tetszik"-et.Ha visszanyomja a "tetszik"-et akkor onnan próbálkozhatsz...Legalábbis nekem így sikerült.

21/F

2010. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sokan csak szórakoznak. Unalomból.
2010. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért,hogy vissza írják,és hogy népszerübbek legyenek,tisztelet a kivételnek.
2010. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!