Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem fog már kialakulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fog már kialakulni a szerelem bennem? Voltatok már úgy, hogy megálltatok a szerelem és a legjobb-barátság közötti vékonyka határvonalon? Lehet innen mozdulni?

Figyelt kérdés

Elrontottam, összejöttem a legjobb fiúbarátommal, akivel csak ritkán tudunk találkozni... Az elején úgy éreztem, hogy szeretem, de mindig voltak bennem kételyek. Amikor vele voltam ,minden tökéletes volt, de aztán otthon úgy éreztem, hibát követek el. Másfél hónapig csak rá gondoltam állandóan, amikor összejöttünk, de ez az utóbbi időben megváltozott. Bizonytalan vagyok, és tudom, hogy nem vagyok szerelmes, bár szörnyű bevallani magamnak... Ô úgy néz rám, mint még soha életében senki másra, szerelmes életében először, bennem viszont megfogalmazódott, hogy amit érzek, az testi vonzalom, és szeretet, ragaszkodás. Nem akarom elveszíteni, és megbántani, de tudom, hogyha véget vetek ennek, akkor nem kerülhető el egyik sem... Mit tegyek? Már beszéltem neki erről, és azt mondta, nem akar megakadályozni, de mindent megtenne azért, hogy nekem jobb legyen, boldog legyek, és hogy együtt maradjunk. Teljesen bepánikolt. Mi legyen szerintetek? :(

20/L, 26/F ( éretlen fajta. Teljesen egy szinten vagyunk. )



2012. dec. 24. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem iránta már nem lesz több, de szerintem csak barátság és testi vonzalom van közted és közte nem igazán szerelem ne haragudj mert ha igazán szereted nincsenek igazi kételyeid :) nekem is van egy lány akibe szerelmes vagyok de egy másik aki iránt hasonlókat érzek de tudom hogy utóbbi iránt csak testi vágy van ami valamiért nagyon erős :) egyébként mindkét lánnyal csak barátok vagyunk
2012. dec. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az... ha szerelmes lennék, akkor tudnám magamról. Ezt tudom, ezért rossz a dolog... De nem akarom elveszíteni, mert szükségem van rá, mint barát! :(
2012. dec. 24. 01:45
 3/5 anonim ***** válasza:
En is ugyanebben a cipoben jarok mint te
2012. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen helyzetem a legjobb barátom volt sokat tudtunk beszélni minden témáról. De mikor megmondtam neki mit érzek összejöttünk onnantól kezdtek romlani a dolgok de talán csak a távolság miatt. A beszélgetés jó volt de mindennap telefonon beszéltünk ingyen és mikor odakerültünk, hogy szemtől szembe nem maradt más csak az petting ami nem rossz de a lelkiség nekem fontosabb. Lehet, hogy már a szerelem bennetek olyan lett, int az idősebbeknél tiszteli, becsüli és állandóan szereti de nem lángólom? Remélem tudtam ezzel segíteni.
2012. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Muszáj, hogy megmond az érdekében..hogy legyen esélye egy olyan embert találni, aki őt szereti-mint nőt. Ha nem mondod meg neki-mindkettőtök tönkre megy ebben. Ő akkor mikor rádöbben, te meg azért mert egy megalkuvásos elfogadáson alakuló kapcsolat-mindig boldogtalan.
2012. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!