Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési fázisban mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban mit vártok el a másiktól anyagi téren?

Figyelt kérdés

Ez nyilván korosztályonként változó, de kíváncsi vagyok, ki mit vár el.

Senki sem jönne össze egy hajléktalannal, vagy egy notórius munkakerülővel, ez oké. De mit vártok el a másiktól, mire mondjátok azt, hogy vele már el tudjátok ilyen téren is képzelni az életet (ha már megvan előtte a külső/belső vonzalom persze).

Milyen egzisztenciája legyen? Legyen lakása, háza? Autóval közlekedjen, vagy tömegközlekedés sem baj? Elég ha nettó 100-at keres, vagy ennél sokkal több kell?



2016. jan. 24. 14:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%

1 nő elvárása: ne lakj szülőknél mert nem kell neki anyuci pici fia! (mint ha az döntené el hogy lusta disznó vagy nem)

legyen autód mert ő nem fog bkvval utazni mert az ciki!(régen nem volt autó még is akárhová eljutottak az emberek)

keress jól mert akkor miből megyünk nyaralni miből legyen élet színvonal legyen diplomád de vagy 10 mert nem jön ám össze mi holmi segédmunkással

2016. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#8: Ez szép történet volt, kevesen kezdtek volna olyan helyzetben a pároddal szerintem. Több ilyen ember és sztori kellene a mai világba. :)

Gyerekvállaláshoz tényleg épp határeset a 200, rengeteg kiadással járhat. Bár nekem nincs gyerekem, szóval csak tippelek. :)

2016. jan. 24. 15:21
 13/20 anonim ***** válasza:
Gyerekem még nekem sincs, de azért árakat látok, meg vannak kisgyerekes ismerőseim különféle anyagi szinteken. Szóval azért tippelni lehet, mennyi lehet elég, ha valaki szeretne szülő lenni és nem segélyekből kívánja eltartani a gyerekét.
2016. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
#10 vagyok, ja, és amin röhögtem kínomban. Ez az ismerős elment anno közmunkába is, hogy összeszedjen némi tőkét a kiugrásra, de akkor meg az volt a nők baja, hogy közmunkás és az milyen tré már XD Mintha attól céltalan ember lenne. Meg is utálta az embereket. Undorító a világ. XD
2016. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#10: Valóban rossz világot élünk, de továbbra is azt mondom, aki akar, az tud dolgozni. Nekem sincs diplomám, sőt mielőtt idekerültem ebbe a városba, ahol most lakom, sokáig nem is dolgoztam. Egyrészt egészségügyi gondok miatt, másrészt nem akartam keveset fizető állást elfogadni, egy másik világban éltem. De valahol el kellett kezdeni, így lehet csak egyre feljebb és feljebb lépni. Célokat kell kitűzni, amiket el akarunk érni mindenáron. Ha az embernek vannak barátai, biztosítani tudják legalább azt az egy busz vagy vonatjegyet, ami a munkakereséshez kell.
2016. jan. 24. 15:26
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Hadd egészítselek ki, kérdező, nem elég a célokat kitűzni, tenni is kell értük. Ha egy futó állva marad a rajtnál és csak vágyakozik, hogy de jó lenne első helyen célba érni, míg a többi fut a cél felé, ne másokat hibáztasson, ha soha nem ér célba. :-)
2016. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%

#8 vagyok, azért a teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy sokat dilemmáztam, hogy vajon tényleg szeretne-e előrébb jutni vagy csak úgy mondja.. és valószínűleg többen vannak, akik csak mondják, de nem tesznek az ügy érdekében.

A gyerekvállalást meg úgy érdemes számolni, hogy a pasi 100 nettót keres, a nő meg gyedet kap, ami mondjuk 60 ezer, és akkor ez oszlik háromfelé. Ha nincs saját lakás, akkor esélytelen megélni belőle szerintem.

2016. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%

"1, vállalkozó apucid, rokonod, aki bevesz a cégbe

2, zsíros kapcsolataid, nem vagy csókos helyileg sehol

3, kicsi településen élsz, távol nagyobb városoktól

4, azért nem tudsz elkerülni más városba, mert nincs pénzed álláskeresőként, és a szüleid nem támogatnak meg kezdésként se, csak akkor, ha már biztosan felvettek valahová. De hogy vegyenek fel, ha nincs pénzed állásinterjúkra utazni sem? XD"


Ez nettó hülyeség. Valami magazinban olvastad őket?


1. Nincs vállalkozó rokonom, mégis rengeteg állásajánlatot kapok és szinte mindenhova behívnak, ahova jelentkezek.

2. Normális helyekre a tudásodért vesznek fel.

3. Jelenleg egy faluban lakom, megyeszékhelyen dolgozom és pár hónap múlva költözök BP-re. Mobilitás nélkül csak a szerencsére bízza magát az ember.

4.Az összes budapesti interjúmat skypeon csináltam meg, pedig 3-4-5 körösek.

2016. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A legoptimálisabb az lenne ha hasonló szinten állna mint én, de egy szép értelmes nőtől azt is elvárni hogy ne legyen csóró akkor már bilibe lóg a kezem...

optimális: legalább egy 15m körüli saját ingatlan (nem közös, nem majd örökölöm hanem saját) olyan végzettség amivel kezdő nettója minimum 150, de 4-5 év múlva duplázódik-triplázódik.

de mint ahogy írtam átlagos kinézetű férfiként ezt nem várhatom el (olyan gazdag nem vagyok) így az is elég ha szép, értelmes és van egy jó végzettsége amivel majd később keresni fog. 30F

2016. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%

2-es vagyok. Az utánam író kérdéseire válaszolva igen, bizony nagy előnnyel indultam az életben, mert a szüleim támogatták a tanulmányaimat. Itthon lakhattam, eltartottak, csak a tanulásra kellett koncentrálnom, amit diákmelóval kerestem magamra költhettem, illetve félretehettem. Miután lediplomáztam azonnal elvállaltam az első szembejövő alja melót nettó 64 ezer forintért, majd amint akadt jobb (1 hónap sem volt), fogtam magam, összeszedtem a cókmókomat és 180 km-re költöztem a szülői fészektől. Laktam barátoknál, ismerősöknél, mindenhol csöveztem néhány napot, amíg albérletet nem találtam. Mivel volt spórolt pénzem, itt már a szüleimnek egyáltalán nem kellett támogatniuk a "kiugrásomat" anyagilag. Most sem keresem halálra magam, de tudok biztosítani magamnak egy olyan életet, amit elfogadhatónak tartok és szeretnék más mellett is ugyanígy élni. Ahhoz senkinek semmi köze, hogy mimet hogyan szereztem meg, én sem kérdezem meg első randin, hogy hány millás hitelből van a lakásod!?


Albérletben élek és van egy lakótársam, az ég világon nincs semmi bajom azzal, ha valaki mással él együtt, mert nagyon is átérzem milyen lehet Budapesten és környékén egyedül lakhatást biztosítani. Miért lakjak egyedül, ha jól kijövök a lakótársammal és kölcsönösen segítünk egymásnak azzal anyagilag, hogy osztozkodunk? Ráadásul tök jó, hogy van kivel beszélgetni esténként... :)


Tehát csak azért, mert jó családból származom (diplomás szülőkkel, akik mindenükért keményen megdolgoztak, mégsem gazdagok), ahol mindenben támogattak, ezért ássam el magam? Nem lehetnek igényeim, "elvárásaim" mások felé? Szégyelljem magam, ha szeretnék egy törekvő társat magam mellé, aki nem elégszik meg és nem ül bele abba, amije van? Földet rám, ha szeretném, hogy legalább olyan keresete legyen életem társának, mint nekem? Hogy néha elmehessünk vacsorázni, szórakozni, kikapcsolódni? Fenntartom, hogy én nem azért tanultam ennyit, hogy ezekről le kelljen mondanom.

2016. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!