Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezert vonzodhatok a nagymellu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezert vonzodhatok a nagymellu lanuokhoz?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem magamon, hogy mindenben a nagyot szeretem, pl nagyhazban tudom csak elkepzelni az eletemet ( az mas kerdes, hogy van egy 40nm-es belvarosi lakasom kiadva qrva jo penzert) vagyhogy kocsik nezesenel ( persze olyan arkategoriaban, amit a legrosszabb honapban is fenn tudok tartani) is csak a nagyobb autok jonnek szoba, min.5-os bmw 2006 os evjarat, x5-os bmw, sel mercik. Nem vagizasbol, hanem a biztonsag miatt, szeretem ha nincsen kisporolva az anyag a dolgokbol, ugy altalaban is. Noknel is ezt vettem eszre, mindig az erosebb lanyoknal volt sikerem es oket neztem meg jobban is ( persze megnezem a vekony, iszonyat szilikonos lanyokat is, meg a hihetetlenul baba arcuakat, izmos csinos lanyokat is) valahogy mindig is a nagyobb darab lanyoknal volt sikerem, az sem baj, ha a nacs ci.cihez, popsihoz egy kis has is van. Egyszer voltam egy vekonylannyal, oszinten hatulrol volt egyedul jo, mert melyebbre tudtam belemenni, de mikor a hatan fekudt, olyan volt, mintha nem is lett volna melle. Hova akarok kilyukadni ezzel az egesszel? Lehet, hogy azert az erosebb, noisebb lanyok tetszenek, mert tudat alatt is nagycsaladot akarok, min.3 de inkabb 4 gyereket, es ezt egy erosebb no, konnyebben koihordja nem? 30/f

2016. jan. 25. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Akár. De szerintem tök természetes, magától értetődő dolog, hogy a nagymellű lányok tetszenek. Nekem is. A legtöbben így vagyunk vele, elvégre az a nőies.
2016. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Szerintem is sok köze van a családalapításhoz. Mivel, akik már ilyen téren gondolkodnak, azok azt is figyelembe veszik, hogy mennyire lenne jó anyaként.

Az ilyen vékony nőkből amúgy se nézném ki, hogy család centrikusok lennének. Tisztelet a kivételnek. :D

2016. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Lehet tudat alatt termékenyebbnek ítéled a nagyobb darab nőket,anyáskodóbbnak,és ezért vonzódsz hozzájuk.Bár én vékony vagyok,és tapasztalatból mondom,hogy nincsen összefüggés.
2016. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
61%

Esetleg Európa meghódítása nincsen a terveid közt? A Mein Kampf-ot már kiolvastad?

26/F

2016. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Jújj, azt még nem írtad, hogy csak nagy szigetekre szeretsz járni nyaralni mint pl. Sri Lanka, hogy csak nagy szállodákban szeretsz lakni, mint pl. Jumeirah Beach Hotel Dubaiban, és hogy a yachtod is kétmotoros, de van katamaránod, és csak nagy adag fagylaltot tudsz nyalni...

És amikor a nagy bilibe beleér a nagy kezed, na az egy nagy érzés!

2016. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5ös. hihetetlen, hogy valaki nem minimál bér, plussz borítékot keres?

MIért fáj az neked, ha valaki az eszével, esetleg 6 nullás összeget keres havonta?

amugy voltam már Dubajban, meg New Yorkban is, ahol voltam a nagy, magas épületekben, tavasszal Szentpétervár az uticél, ami egy nagy országban van. Baj?

2016. jan. 25. 15:59
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
A farok méreted is igazodik ehhez a "nagy-mániához"? Vagy ezzel kompenzálsz?
2016. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan, kedves kérdező... Nagyszerű, hogy 100.000-nél többet keresel, hidd el, hogy nem irigylem, pedig én nem 6 számjegyűt keresek... Igaz, nem forintban.

"Ezert vonzodhatok a nagymellu lanuokhoz?" Kiírsz egy ilyen kérdést, és a bővebb magyarázatban beszámosz a kiadott kis lakásodról, meg a bömösödről és ezekkel akarsz párhuzamot vonni a mellbőséggel kapcsolatosan?

Lehet, hogy csak én érzem szánalmasnak, de utálom, ha egy ilyen akar hülyének nézni...

A tehetség és az ész messziről sugárzik, azoknak nem kell a bizonygatás, hogy milyen tehetségesek...Ezek két perc alatt lejönnek!

Nekem nem szimpi, amikor így árulják magukat az emberek!

Szentpétervár nagyon nagyszerű döntés, rengeteg kultúra ragadhat rád Nagy Péter városában...

2016. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jaj istenem, oda meg vissza ne szaladjak, hogy kimentél mosogatni valami nyugati országba! Nem forintba kapja a pénzét. OMG!
2016. jan. 25. 17:54
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, te ennyi "ésszel" pénzt keresel? (gondolom a közpénzt osztogatjátok egymásnak "okosban"...)

Elég beszűkült a látásmódod.

2016. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!