Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha egy 23-24 éves egyetemista fiúnak nem lenne önálló keresete?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
3%

Nem zavarna, de azért egy kis zsebpénzért meg lehetne dolgozni, nem csak otthonról várni a támogatást, legyen már annyira férfi.

Különórákat miért nem ad diákoknak, vagy pl. miért nem árul MLM-es cuccokat vagy bármi apróságot? Miért kel félni az ilyen zsebpénzes munkáktól, főleg akkor, ha az egyetem miatt nincs tapasztalat sem??

2016. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Félreértés ne essék, nem a pénze kell, én szinte bármilyen munkát bevállaltam eddig. De a hajlandóság, ambíciózus, lendületes férfias stílus nagyon fontos. Elképzelem, hogy milyen ember lesz majd családapaként ...
2016. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lol. Megha lenne idom dolgozni...de orulnek...
2016. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem, mert tisztában vagyok vele, hogy egy nehezebb szaknál ha komolyan veszi sokat kell tanulni és emellett nem mindenkinek van ideje dolgozni is

szóval ha csak erről van szó és nem lustaság, akkor nem zavarna

nemsokára úgyis végez, utána fog még eleget dolgozni

2016. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Nem baj. Egyetem mellett nem mindenkinek van ideje elmenni dolgozni, vagy még ha lenne is, sokak nem tudnák a kettőt egyszerre hatékonyan csinálni. Egyetemistáról van szó, tudom milyen az, nem várok el egyetemistától semmi anyagias akármicsodát. A korrepetálás rohadtul nem éri meg. Én korrepetáltam egy időben angolból meg matekból meg biokémiából meg farmakológiából de rohadtul nem érte meg, mert ráment egy csomó időm, pénz meg annyi nem jött be, hogy megérje azt a sok ráfordított időt.
2016. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ,milyen szakra jár.

Ha orvosira,akkor nyilván nincs ideje mellette dolgozni.De ha valami büfészakra,akkor feltételezhetően lenne ideje.

De alapjában véve nem zavar,ha ő elvan azzal a pénzzel,amit a szüleitől kap,akkor tanuljon csak.Lesz ideje bőven dolgozni egyetem után..:)

20L

2016. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Mivel nekem már 16-17 évesen saját keresetem volt, folyamatosan egyetem mellett is, ezért zavarna. Én is teljes mértékben független és önálló vagyok, elvárom a leendő páromtól is.
2016. jan. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!