Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhetö ez hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhetö ez hogy csak véletlen találkozás volt ezzel a pasival, vagy a karma játszott közre nekem nagyon furcsa?

Figyelt kérdés
19L megismertem egy török egyetemistàt aki itt tanul a vàrosomban,ö 26 èves. Diszkóban talàlkoztunk,beszèltünk,meg tàncoltunk is,de semmi nem volt màs,ö fogta volna a kezem,meg probàlkozotott volna de nem engedtem neki,ö szerinte a sors akarta hogy talàlkozzunk. Aztàn többet nem kerestem.3 hèt utàn irtam neki ès beszèltünk.elmondta hogy ö elmegy vissza törökorszàgba.ma amikor sètàltam,ès PONT rà gondoltam meglàttam a vàrosban,de mire odatudtam volna menni,elment onnan.Kèrdeztem töle ès tènyleg ö volt.Mondta hogy ö tavaly összel volt bècsbe a haverjàval.èn megkerdeztem töle mikor ès xnaptol-xnapig ès èn is pont akkor voltam.Ahogy nèztem az egyik kèpèt,mintha öt làttam volna bècsben!!!ugyanolyan fickót làttam,ugyanolyan gatyàja,cipöje,haja,szakàlla,arca,mindene ugyanaz volt ahogy most igy visszaemlèkeztem.Szerintetek elkèpzelhetö hogy valójàban öt láttam??az embernek vannak hasonmàsai rendben,de az hogy tènyleg ugyanugy nèzzen ki ès mèg a ruhài is pontosan stimmeljenek..puszta vèletlen a talàlkozàsunk?hiàba mondanàm el neki ugysem hinnè el szerintem.

2015. jún. 26. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bécs óta követ 0.0
2015. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak véletlen.
2015. jún. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már kicsit túlmisztifikálod az egészet, mert sokat foglalkozol ezzel a témával magadban.
2015. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Annyi már a bevándorló meg a menekült, hogy én is keverem őket.
2015. jún. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez szerencse a másik,hogy ne komplikáld túl ezeket. És szerintem szerelmes vagy én is akkor szoktam ilyen lenni :D
2015. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!