Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig fognak az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak az itteni férfiak szentül hinni benne, hogy MINDEN nő a bunkókra izgul? Xd

Figyelt kérdés
Ma is annyi válasz volt ezzel kapcsolatban... :D Hogy a kedves srácok senkinek se kellenek! Érdekes én nem ezt tapasztalom.
2016. jan. 26. 23:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
34%

Ja persze, mert aki bejön a nőknek, az már a szemükben nem is bunkó, csak ha kiszeretnek belőle, és ugye akkor jönnek itt a kérdések, amiket szerintem mindenki ismer.

A gyilkosságot is elítéljük önmagában, nem? Ezért a gyilkosokat is. Kivéve ha valami nemesebb célért teszi, mondjuk katona, akkor már nem gyilkos lesz a szemünkben, hanem hős. A bunkó se bunkó addig a nőknek, míg vonzónak találják, csak ha már elveszti a csatát, akkor aztán fény derül a háborús bűnökre.

Úgyhogy fölösleges itt vitázni a dolgokról. Aki bejön a nőknek, az tök mindegy milyen ember, akkor is vonzó lesz a szemükben, ha csak egy éjszakára is... Aki meg semmi vonzalmat nem tud ébreszteni bennük, az lehúzhatja magát, akár mit csinál. Maximum átmehet pincsikutyába, egy kis alamizsnáért. Vagy kijátssza a fizetős kártyát, de az sem igazi megoldás.

2016. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
46%

#9

Párkapcsolati problémákból:

"A barátom megvert, de szeretem őt, vele maradok"

"A pasim megcsalt, de visszamegyek hozzá"

"Tetszik egy fiú, nagyon bunkó, de majd megszelídítem"


30 évesen meg megy a hiszti, hogy egyedülálló anyuka hol tud ismerkedni a rendes férfival, mert a bunkó menőcsávó otthagyott.


Tökéletesedik...aham veled az élen.


#10

Tisztelet a kivételnek, ahogy mondani szokták. Azt is szokták viszont írni, hogy minden normális nő foglalt :)

2016. jan. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
62%
30 évesen meg megy a hiszti, hogy egyedülálló anyuka hol tud ismerkedni a rendes férfival, mert a bunkó menőcsávó otthagyott. hajajj ilyen kérdések is vannak bőven itt
2016. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Az már haladás, ha valaki felfogja, hogy nem MIND ilyen.


Amúgy én sem voltam mindig kapcsolatban, sokáig kerestem a párom. Amikor egyedülálló voltam, akkor is mondtam már, hogy nekem nem kell bunkó, nekem rendes, kedves pasi kell, aki tényleg szeret és ki is mutatja, de akkor hazugnak és álszentnek voltam nyilvánítva. :)

2016. jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Addig, amíg nem találkoznak valakivel, akiknek ők kellenek.

Csakhogy ilyen felfogással nehéz lesz nekik nőt találni.

2016. jan. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem kár idekeverni, mikor a kapcsolatban derül ki a srácról a bunkósága. Ha az ember beleszeret a párjába, aki később olyan amilyen, persze, hogy küzd, mert reménykedik abban, hogy az az igaz, ahogy a párját megismerte.

Olyan lánnyal pedig nem nagyon találkoztam, aki visszautasítana egy kedves érzékeny törődő fiút aki a tenyerén hordozná.

Pont ezeknél a "minden lány csak a parasztokkal áll szóba" felfogású fiúknál látom, hogy észre se veszik sokszor milyen bunkók és mért menekülnek a lányok fejvesztve. Nekem már itt megakad a logika, ha ennyire egy kalap alá vesznek mindenki mással, én kihátrálok, nem vergődök, hogy én más vagyok... Aki nem lát egyedinek és különlegesnek azzal miért kezdenék?

Ilyenkor azért megkérdezném, tőlük, hogy rendben, akkor az apjuk meg a nagyapjuk is bunkó volt?

Mert az enyém nem volt az, és igen megdöbbenek, mikor a fiú nem segíti le/rám a kabátom és hasonló társai....

2016. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek ilyenek. Talán negatív tapasztalataik voltak és egyszerűbb általánosítani és azt mondani, hogy kivétel nélkül minden nő ilyen, meg olyan, mint ismerkedni, energiát fektetni egy kapcsolatba, vállalva egy ismételt kudarcot vagy visszautasítást. Engem meg egy pasi használt ki, csalt meg és hazudozott. Mondhatnám én is, hogy minden férfi szemét disznó, de tudom, hogy annál azért sokfélébb a világ.
2016. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
10%

A puszta tény, hogy az itteniek bunkók és egyedülállók szépen megcáfolná ezt a hülyeséget, de az a csavar a dologban, hogy ők magukat rendesnek tartják, és valami bizarr önámítás segítségével bemesélik maguknak, hogy túl jók erre a világra.

A sikertelen férfiak SOHA nem fogják magukban keresni a hibát, nem változtatnak a rossz tulajdonságaikon, hanem elvárják, hogy a világ idomuljon hozzájuk.

2016. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
63%

Istenem...

Nem a bunkókra bukunk, hanem a helyesekre!!!

Akik siránkoznak, hogy a bunkó kell nekünk, pedig ő aztán kedves lenne, ő azt hiszi, hogy emiatt vele minden klappol, csak a lányok nem akarnak tőle semmit. Higgyétek el, veletek is van probléma! Lehet, hogy nem használtok ki és nem dobtok el minket, de ezerféleképpen bánthattok meg...

Fogjátok már fel!!!

2016. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
32%

#18: "A sikertelen férfiak SOHA nem fogják magukban keresni a hibát, nem változtatnak a rossz tulajdonságaikon, hanem elvárják, hogy a világ idomuljon hozzájuk."


Milyen érdekes, hogy pont a szélsőségesen egoista, istenkomplexusos, nagyképű, önimádó férgek a legsikeresebbek e világon, akikhez még az univerzum is idomul. És milyen érdekes, hogy az önkritikát folytató, objektív, emberséges férfiakba rúgtok bele, azokat használjátok, s röhögitek ki. Próbálj csak meg kiröhögni egy sikeres, nagyobb befolyással bíró férfit, nehogy holnap felnégyelve találjanak rád valahol a határban...


Megint csak a hazugságot, a szemfényvesztést, a félrevezető ámítást olvasom tőled is. Csakhogy én ezt nem kajálom be.

2016. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!