Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jön be a nőknek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be a nőknek, ha egy férfi kitartó?

Figyelt kérdés
Sok hibám van, nem vagyok egy egyszerű történet, de van egy olyan tulajdonságom, ami akár pozitív is lehet, nagyon kitartó és szívós vagyok. Ha valamit egyszer a fejembe veszek, azt végigviszem, még ha tűzön vízen is kell átmennem érte, semmi nem tud eltántorítani, ha beledöglök is ,de végigcsinálom, amit eltervezek. Szerelmes még nem voltam(ami talán nem is baj), de ha találnék egy lányt, akibe beleszeretek, akkor mindent megtennék érte, hogy összejöjjünk, küzdenék érte ameddig csak kell. Utána pedig mindent megtennék, hogy együtt is maradjunk.

2016. jan. 29. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pozitívan és negatívan is lehet értékelni helyzettől függően. Összességében pozitív.

De ha egy lány elküld, utána ne járj a nyakára még évekig, ok?:)

2016. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Helyzettől függ.

Azért a kitartó csak akkor pozitív jelző, ha mellette nem vagy túlzottan önfejű. Szóval tegyük fel, hogy van egy ötleted a munkahelyeden, és megvalósítjátok, de valaki jön egy még jobb ötlettel, amit szintén megvalósítanak, el kell fogadnod a változást.

Vagy ha egy nő elutasít, akkor fogadd el, és ne kezdj a nyakára járni, mert az már zaklatásnak minősül.

2016. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Még nem volt rá példa, hogy zaklattam volna egy nőt, vagy a nyakára jártam volna, és nem is lesz. (érdekes , hogy többen ezt azonosítják a kitartással)


Amúgy ha belezúgnék egy lányba, és elutasítana, én nem adnám fel, de ez nem azt jelenti, h folyton a nyakára járnék, hanem inkább kitalálnám, hogy milyen esetben van esélyem nála. Ha kell ,akkor elengedném, úgy tennék, mintha nem akarnék tőle semmit, és várnék a megfelelő alkalomra, akár évekig is.

2016. jan. 29. 17:43
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Hogy mennyire jön be nekik, azt nem tudom, de aki küzd egy nőért, azt úgy hívják, hogy balek.
2016. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Leszarom, hogy hívják.
2016. jan. 29. 17:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt azonosítjuk a kitartással, csak egy példát hoztunk rá. Azt te tovább vitted és pont olyan irányba, hogy az ilyen típusú kitartás unszimpatikus legyen. Feleslegesen vársz évekig, hidd el.
2016. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A kitartás nagyon előnyös tulajdonság, ha tudod azt , hogy valamiért, vagy valami ellen küzdesz .

" Ha valamit a fejedbe veszel, azt véghezviszed" . Akkor is , ha ezzel magadat , vagy másokat teszel tönkre ? Azért soha ne érezd magad annyira "egyedül <> illetve annyira "magabiztosnak", hogy minden esetben csak a magad feje után menj! Kérd ki annak is a véleményét is , akiért harcolni akarsz , mert lehet , ő másképp gondol valamit és akkor épp a te hajhatatlanságod , mindenen való átgázolásod lehet a kerékkötője a boldogságotoknak.

A te szavaddal élve : "beledöglesz". Abban meg semmi ráció.

Egy negatív példa:

A betegségem miatt értem piszkosul megharcolt az édesanyám.

Ki akart húzni minden léből, olyan mélyről is, amibe más már csak mélyebbre lökött volna.

MINDENT megtett ÉRTEM > < de MINDENT "NÉLKÜLEM" !

Ma ennek eredménye : anyám tönkrement, az ismerősei pedig azon a véleményen vannak ,

hogy " A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul."


Mindig mérlegelj előbb, mielőtt eldöntöd, kitartasz-e egy személy, vagy egy gondolat MELLETT.

El kell tudnod fogadni, ha másnak nem egyezik a véleménye a tiéddel, illetve, ha egy jó ötlet ,

kapcsolat és akármi megvalósításához a szellemi tőke esetlegesen nem tőled ered.

Sok olyan ember kéne , aki egy bulldog szívósságával tud küzdeni. Mégtöbb , aki azt is meglátja,

hogy csak a maga boldogságáért küzd-e, vagy igazán közösségben, egyetértésben azzal ,

aki kéri és elfogadja tőle azt az áldozatot, hogy küzdjenek ÉRTE.

Érte IS. Anyám csak értem küzdött, csak nélkülem...és ma magáért sem tudna kiállni.

Pedig, ha valaki kitartó és szívós tudott lenni, hát ő nagyon .


Az önkritika és a józan ész legyen teveled, üdv mindenkinek ! :)

2016. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem baj. Ha feleslegesen várok ,hát akkor feleslegesen várok, ha úgy alakul, azt is meg kell élni.

Egyenlőre ez még nem számít, mivel még nem estem szerelembe, még nem utasítottak el.


Amúgy ismerek egy igaz történetet a kitartásról. Egy férfi beleszeretett egy gyönyörű nőbe, ám az elutasította, és egy másik férfit választott, egy katonát, akivel össze is házasodtak. Több évig éltek együtt, ám aztán a katona elesett a második világháborúban. Ezután a férfi ismét bepróbálkozott a nőnél, aki ezúttal igent mondott neki, és boldogan éltek, gyerekeik születtek. Hosszú boldog házasságuk volt, ami egészen a nő haláláig tartott. A férfi még ma is él, már elmúlt 100 éves, de még mindig jó egészségnek örvend, amit a szívósságának és a kitartásának köszönhet.

2016. jan. 29. 18:05
 9/15 anonim ***** válasza:
ma 17:58 Megkérdezhetem privátban akár, hogy milyen betegségről van szó?
2016. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

És miért választotta a katonát? Mert egyedülálló nőként, anyaként nem tudott volna életben maradni. Éhen haltak volna akkoriban férfi nélkül.

Bak jegyben születtél vagy bika?

2016. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!