Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jön be a nőknek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be a nőknek, ha egy férfi kitartó?

Figyelt kérdés
Sok hibám van, nem vagyok egy egyszerű történet, de van egy olyan tulajdonságom, ami akár pozitív is lehet, nagyon kitartó és szívós vagyok. Ha valamit egyszer a fejembe veszek, azt végigviszem, még ha tűzön vízen is kell átmennem érte, semmi nem tud eltántorítani, ha beledöglök is ,de végigcsinálom, amit eltervezek. Szerelmes még nem voltam(ami talán nem is baj), de ha találnék egy lányt, akibe beleszeretek, akkor mindent megtennék érte, hogy összejöjjünk, küzdenék érte ameddig csak kell. Utána pedig mindent megtennék, hogy együtt is maradjunk.

2016. jan. 29. 17:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nyilas
2016. jan. 29. 18:25
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Attól függ, hogy ez miben nyilvánul meg. Ha pl én elutasítalak, de te folyamatosan kitartó vagy és tovább hívogatsz, idegesítesz, akkor az semennyire sem vonzó. Azt szűröm le, hogy nem tiszteled a döntésemet, amiben elutasítottalak, és a lehető legkevésbé fogsz érdekelni.

Ha gürizel mint a h-lye,hogy megvalósítsd egyéb álmaidat, hajrá, tudok jó és segítő társ lenni.

2016. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, van az a helyzet, amikor lehet esélyed valakinél úgy, hogy elsőre nem jött össze, de erre inkább semleges közegből történő ismeretségnél van lehetőség, pl. közös munkahely, iskola, egy közös hobbi miatti társaság, pl. salsa, kórus, zenekar.

De célzott ismerkedésnél más a helyzet, ott akár ítéletnapig is várhatnál a legtöbb esetben, mikor lesz esélyed valakinél, aki elutasít.

2016. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön. Inkább azoknál a lányoknál jön ez be akik, zárkózottak, tapasztalatlanok, mivel több türelem kell hozzájuk.
2016. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként nekem pont az ilyen lányok jönnek be.
2016. jan. 29. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!