Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, miért várjátok el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért várjátok el, hogy a pasitok vegyen ajándékot valentinó napra, születésnapra?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem az ajándékot várom el, hanem hogy figyelmes legyen és legalább valamivel készüljön.
2016. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
születésnap a minimum, te maceszgombóc.
2016. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Minek? Ugyanolyan nap mint a többi.
2016. jan. 30. 11:34
 4/18 anonim ***** válasza:
Sosem volt még csajod igaz?
2016. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked igen.

Másnak nem.


Illik alkalmazkodni a párodhoz, és ha szerinte ezt fontos megtartani, akkor vágj hozzá jó képet. A te szülinapodról te döntesz, majd azt nem ünneplitek, és nem kapsz semmit.


Vagy neked azért jól esik, ha kapsz valami figyelmességet, meglep valamivel?

2016. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Csak a magam nevében tudok beszélni: azért, mert egy minimális figyelmesség számomra sokat jelent. Nem kell egyáltalán drága ajándék, de gondoljon rám az illető, legyen benne min. annyi nyitottság és odaadás, mint bennem, ezen a téren. Szinte minden közeli ismerősömet, rokonomat felköszöntöm (ezt mindenki megérdemli), nemhogy a páromat.

Számomra is vannak dolgok, amelyek nem fontosak, de tudom, hogy a páromnak sokat jelentenek, igyekszem mégis megtenni, nem pedig bunkón azt mondani: "Áhh, nekem ezek a dátumokat, ünnepek, köszöntések soha nem voltak fontosak amúgysem".

2016. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kacsolatban szeretjük egymást és alig várjuk, hogy a másiknak örömet okozzunk bármilyen apró figyelmességgel.
2016. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én itt inkább arra gondolok, hogy a férfi elhalmozza mindenféle drága ajándékkal, autó, luxushétvége stb.

A nőtől meg nem kap semmit, sőt el is várja, hogy így elhalmozza.

2016. jan. 30. 12:11
 9/18 anonim ***** válasza:
Nézd, én is ajándékozok alkalmakkor, de ha csak én adok, és viszonzás nincs, az úgy nem esik jól.
2016. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
"autó, luxushétvége" - talán a felső tízezernél ez a szokás, én más rétegben mozgok.
2016. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!