Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, miért várjátok el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért várjátok el, hogy a pasitok vegyen ajándékot valentinó napra, születésnapra?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 11:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mit agyalsz ezen? Neked ilyesmire úgy sem telik.
2016. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát kérdező én elég kevés olyan kapcsolatot ismerek ahol a nő luxusautót kap ajándékba. :D És nem az aranyásókból kell kiindulni. Az ajándékozás elég régi szokás, és sosem magán az ajándékon kéne lennie a hangsúlynak hanem a szándékon.
2016. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én elvárom, hogy kedveskedjen, figyelmes legyen, de ez nem a luxusutazáson meg az autón múlik. Ha elmegyünk moziba, meghív egy mekinél talán kicsit nívósabb étterembe, nekem már az is jó, és ketten még mindig nem kerültünk ötezer forintjába. Nem az anyagi ráfordításon van a lényeg, hanem a gondolaton és szándékon.


Egyébként, amennyit elvárok, annyit vissza is adok. A barátomnak én is szoktam kedveskedni, ha mást nem, sütit sütök vagy kap egy kis csokit. Ugyanennyi nekem is elég lenne, és szerintem a legtöbb nőnek is.


Ne a nőtársadalom 1%-nyi aranyásó rétegéből indulj ki, akiknél minimum, hogy havonta félmilliót a ruházkodására költesz, és ezen felül még elviszed a Bahamákra tél közepén. Az átlag nő nem ilyen. Más kérdés, hogy TE miért ezzel az 1%-al kerülsz kapcsolatba?

2016. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én csak olyasmit várok el, amit én is nyújtani tudok. Nekem örömet szerez az, hogy a páromat meglepem valamivel a szülinapjára, vagy valentin napra elviszem egy jót vacsorázni. Ha a párom nem így érez, miért van velem??? Szerintem alapvető dolog, hogy szeretsz örömet okozni azzal, akibe ELVILEG szerelmes vagy, függetlenül a szülinaptól vagy névnaptól is. Indok nyilván nem kell a figyelmességre, de ha a páromat nem önti el örömmel az, hogy engem boldoggá tehet, akkor vegyen egy kutyát és ne pazarolja az én időmet.
2016. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A valentin-napot nem ünnepeljük, bár most kértem hogy a Deadpool-t nézzük meg a moziba de az őt is érdekli szóval nem akkora áldozat.

A szülinap nekünk ünnep hiába kérném hogy ne vegyen semmit ugyis venne. Én is szívesen ajándékozok neki ez kölcsönös.

Nálad viszont nem tudom elképzelni kérdező, hogy smucig vagy, vagy csak sótlan.

2016. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem várom el, sőt... Ha a férjemen múlna bármit megvenne nekem Valentin nap nélkül is... De én nem szeretem a felesleges pénz költést, szóval se névnapra, se születésnapra, se valintra nem kapok semmit tőle már évek óta. De csak azért nem, mert nem engedem, hogy vegyen bármit is! Esetleg egy csoki, bonbon vagy virág. Ez a max. De a kérdésed kedves kérdező nagyon gáz... Ennek szívből kellene jönnie, nem azért,mert a barátnőm elvárja, hogy vegyek neki valamit.........nem????
2016. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Barátnőm anno azért hagyott el, mert nem vettem neki semmit valentinnapra, amúgy ő se nekem, de elvárta, mivel ő a lány megérdemli....
2016. jan. 30. 16:56
 18/18 anonim ***** válasza:
A nők szeretik, ha éreztetik velük, hogy fontosak. Ehhez nem kell sok...egy kis bók...figyelem...egy szál virág... Nem kell nagy dolgokra gondolni. Ha még erre is képtelen egy pasi anélkül, hogy mindig a viszonzást várná....hát nem is tudom mit mondjak...az ilyennek nem való kapcsolat. Normális esetben az ember nem érzi tehernek ha ezzel-azzal kifejezi a másik iránti szeretetét, figyelmét. Lehet, hogy te a volt barátnődtől nem kaptál semmit valentin napra... Nem is főzött, sütött semmit? Szex sem volt akkor? Máskor sem kaptál semmit tőle? Ha nem...akkor egyszerűen az a helyzet, hogy önző pi.csa volt...de a legtöbb nő azért nem ilyen.....
2016. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!