Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedett így? Hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy van egy srác az egyetemről, akit kb. négy hónapja ismerek (a vizsgaidőszak kimaradt, nem találkoztunk, ez idő alatt is az egyetemen). Sokszor összemosolyogtunk meg szemeztünk, én azt hittem kölcsönös a szimpátia, még adott nekem egy kis ajándékot is és volt, hogy ő jött oda hozzám egyszer az egyetemen.

A baj ezzel a félévvel, hogy nem sikerült minden vizsgám és kb. csak bizonyos előadásokon tartózkodtunk egy közegben. Pár napja állítólag megint engem bámult az előadóban, tegnap meg megint mosolygott és köszönt, de már mindenki kiment, kivéve engem és őt, mintha megvárt volna.

Nem vagyok vmi nagy bulizós, eddig főleg néhány barát szülinapján voltam, tegnap úgy döntöttünk, elmegyünk a barátnőmmel bulizni (én miatta akartam elmenni, hogy hátha ott összefutunk), ami elég rossz volt, igaz, hogy táncoltunk meg nagyjából jól éreztük magunkat, de a fiúk...ott volt ő is, de úgy állapítottuk meg, hogy csak legtöbbször áll és néz, néha táncol valakikkel. Az elején láttam, hogy egyedül ül, odamentem hozzá, aztán elrángatta a haverja és azt mondta örül, hogy találkoztunk...csak barátnőm mondta később, hogy többször bámult minket.

Mi a fene volt ez? Kicsit meglepődtem azon, ami tegnap történt azok után, hogy az egyetemen meg mintha tök szimpik lettünk volna egymásnak.



2016. febr. 5. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a bulin azért nem ment oda, mert te a barátnőddel voltál, ő meg a haverjával, ráadásul a hangos zene miatt nem is tudtatok volna beszélgetni.

Nincs veszve semmi, csak akkor éppen nem volt alkalmas.

Hidd el, oda fog még menni hozzád. :)


32/n

2016. febr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy valaki ennyire szererencsétlen legyen... Bejössz neki, csak győzd kivárni...
2016. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!