Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tulajdonságok fognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságok fognak meg egy nőt?

Figyelt kérdés
mit várnak el a férfitól viselkedés és szokások terén ?
2008. szept. 18. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden nőnél más!!Az a lényeg ha randizol add saját magad és ha ez bejön a csajnak akkor nyert ügyed van,ha meg nem majd lesz valaki aki azért szeret amilyen vagy!
2008. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többségnek fontos a humorérzék, nem feltétlen kell mókamestrenek lenni, de azért értsd a viccet. Meg hát legyél figyelmes. Hirtelen ezek jutottak eszembe, ami sztem a többségnek fontos. De ez tényleg elég változó :s
2008. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
megbízhatóság,humor,udvariasság,figyelmesség,udvarlás,kimutassa a szeretetét társaságban is
2008. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik lánybarátom azt mondta hogy ő szereti hogyha a pasi elsőre ilyen esetlen:) Úgyértve hogy ilyen félve szólítja meg, nem egy macsó
2008. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
na de ez nem egybevállt tech:)
2008. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Én barátnömnek a legfontosabb az öszinteség
2008. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Lássuk: tisztelettudó (pl. bementek egy ajtón, engedd előre), figyelmes (egy nő észben tartja a dátumokat, szülinap, névnap, megismerkedés napja stb... Te is tedd ezt), Vicces (mosolyogj, nem az kell, hogy vicceket mesélj, de nem árt néha egy-egy poénos kis történet, persze csak a témához illő, ne kezdj el vicceket mesélni egy komoly beszélgetés közben :) ) talán ennyi, hirtelen más nem jut eszembe. Ez attól is függ hogy mennyi idős vagy.
2008. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a legfontoabb a humorérzék(és úgy látom ezzel nem vagyok egyedül),az őszinteség,a kedvesség,az érzelmesség, és az hogy legyen egyszerre romantikus és szenvedélyes is!Mármint mindkét tulajdonság meglegyen benne, tudjon romantikus lenni,ha kell,máskor meg vad,szenvedélyes.
2008. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Az én tulajdonságaim:P
2008. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

humor

nyitottság

empátia

kedvesség

tolerancia

odafigyelés

intelligencia

pozitivitás

magabiztosság

2008. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!