Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen képet vágnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen képet vágnátok, ha egy fiú ezzel a szöveggel próbálná kimagyarázni nektek, hogy miért is nem jelent meg az első randitokon? Elhinnétek neki?

Figyelt kérdés
"Őrültnek fogsz nézni... lehet, hogy az vagyok... legalábbis remélem! Eladtam a lelkemet az ördögnek! Meg akarlak óvni az ördögtől, mert neki dolgozom. Ezért nem mentem el a randira. Én vagyok a fejvadásza, de csak éjszakánként. Ha gonosz van a közelemben, gonosz emberek, gonosz szellemek, olyankor átváltozom egy nagy szörnyeteggé."
2016. febr. 7. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Túl sok Szellemlovast nézhetett szegény...
2016. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos még csak röhögni se tudok rajta, viszont egyértelmű, hogy olyan okból nem jött el, ami egyébként rám nézve sértő lenne, illetve annyi fáradtságot nem vett, hogy értelmes sztorit kiizadjon.


Egyébként ha valaki nem jön el az első randira, az nem fog nekem ilyet mondani, mivel az életben többé szóba se állok vele, ha ő maga az ördög tüzes szekéren, és hat lángoló bika húzza a színem elé, akkor se.

2016. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Pofonröhögném és otthagynám...
2016. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
81%
Azt h egy idióta. Se nem vicces, se nem más.
2016. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a cél vele? Még pofánröhögni se tudnám, annyira szánalmas még viccnek is...
2016. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hazudik. Nem létezik ördög. Még ha egy démonnak is adta el lelkét sem változik át "szörnyeteggé".

Megmondanám neki, túl felvilágosult vagyok egy ilyen baromság elhívéséhez.

2016. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Felhúznám fél szemöldököm, érdektelen arccal annyit mondanék: "aha, hát ok", és többet nem beszélnénk.


Ha legalább valami értelmes, érthető kifogással élne... Vagy esetleg előre szólna, hogy figyu, bocsi, ma nem fog menni, holnap be tudjuk-e pótolni. De egy ilyen nem érdemel többet.

2016. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A felénél otthagynám. Engem ilyen baromságokkal nem lehet befolyásolni.
2016. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!