Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képesek bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képesek bármilyen szinten elképzelni azt, hogy milyen a "kutyának SE kelleni"?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim alapján a legcsekélyebb mértékben nem képesek még csak elképzelni SEM, hogy milyen lenne, ha még a szex sem lenne alap dolog az életükben.


Mert a nők mindig azon keseregnek, hogy őket cska megdugni akarják, nehéz rendes kapcsolatot találni...


NAHÁT


kerül egy nő olyan helyzetbe élete során, hogy még szexre sem kell senkinek? SENKINEK!


Mert ugye a nőknek hatalmasak az igényei, ugyohgy ha nincsen "elég jo" pasi, akkor inkább nem dug.


Ezzel nincs is baj igazából, mert még magasan tartott igényekkel is belátható időn belül lesz valakije...


Egy pasi meg ha mondjuk csak egy kicsit is jobb nőt vár el, mint akitől elhányná magát, akkor elképzelhető, hogy ÉVEKIG nem talál senkit.


2016. febr. 10. 18:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
50%
én a helyedben prostituáltakhoz fordulnék
2016. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
A lányoknak se mindig egyszerű. Egy férfi is, és egy nő is nehezen talál párt, ha eléggé csúnyácska.
2016. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%

Nem, én azt nem tudom elképzelni milyen az ha valaki ÉVEKIG AKTÍVAN próbálkozik és mégse talál egyetlen egy embert se, akivel összejöhetne valami.


Komolyan, nem kötekedésből kérdezem. Az ilyen pasik mit csinálnak? Vagy ők mit vesznek próbálkozásnak/ismerkedésnek? Mert hozzám is jött már úgy oda pasi hogy legszívesebben pofán röhögtem volna, nem is értettem hogy komolyan gondolja-e... Mégis, valakinek az is 'bepróbálkozás'..

2016. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Költőnő? ***** válasza:
71%
istenem h nem unjátok még.... és ha el tudnák képzelni, NEKED mitől lenne attól jobb
2016. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
77%

Siránkozás helyett esetleg nincs valami használható ötleted arra nézve, hogy csajozz be?

Mondjuk én helyből javasolnám, hogy fejezd be a nyafit! Mindegy, hogy nem állíthatnának ki a szépművészetiben...neked akkor is el kell hitetned a nőkkel, hogy veled biza jól járnak! Mindegy miért... Na de ilyen mentalitással, hogy a kutyának se kellek...és ronda vagyok...és blablabla...mégis mit vársz? Rossz a marketinged!

2016. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
de te miért osztod az észt? Ha neked is rossz lenne a helyzeted, TE SEM lennél más.
2016. febr. 10. 18:57
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem képesek, annál az egyszerű oknál fogva, mert náluk van az egyik nagy kedvencünk, a p.nci. Ha egy nő szexre vágyik, nézhet ki akárhogy, sokkal hamarabb megfogja kapni, mint egy ronda férfi. Pl elmegy egy szórakozó helyre, ott úgyis talál olyan férfit, aki elmegy vele, egy férfi viszont már nincs ilyen helyzetben közel sem. Egy nő ismerősöm is beismerte annak idején,hogy sokkal könnyebb a nőknek partnert találni, neki se volt nehéz egyáltalán, és nem igen volt mondható jó csajnak. Még annyit, hogy nem kesergésnek,vagy sírásnak szántam ezt a kommentet, csupán a véleményem írtam le,ahogy én látom a dolgokat.
2016. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
26%
De kérdező, könyörgöm, írd már le részletesen, lépésről lépésre hogy te mikor, hogy, milyen szöveggel mész oda milyen lányokhoz...?
2016. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
54%
talán most újat mondok,de sajnos nem a szöveg számít a nőknél, hanem az aki mondja.
2016. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
71%
Helyesebben az számít, hogy ki mondja. Ha egy olyan férfi áll velük szemben aki egy szikrányi vonzalmat sem ébreszt bennük, az mondhat bármilyen szöveget bármilyen stílusban.
2016. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!