Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képesek bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képesek bármilyen szinten elképzelni azt, hogy milyen a "kutyának SE kelleni"?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim alapján a legcsekélyebb mértékben nem képesek még csak elképzelni SEM, hogy milyen lenne, ha még a szex sem lenne alap dolog az életükben.


Mert a nők mindig azon keseregnek, hogy őket cska megdugni akarják, nehéz rendes kapcsolatot találni...


NAHÁT


kerül egy nő olyan helyzetbe élete során, hogy még szexre sem kell senkinek? SENKINEK!


Mert ugye a nőknek hatalmasak az igényei, ugyohgy ha nincsen "elég jo" pasi, akkor inkább nem dug.


Ezzel nincs is baj igazából, mert még magasan tartott igényekkel is belátható időn belül lesz valakije...


Egy pasi meg ha mondjuk csak egy kicsit is jobb nőt vár el, mint akitől elhányná magát, akkor elképzelhető, hogy ÉVEKIG nem talál senkit.


2016. febr. 10. 18:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

#20

De még mindig nem vagy képes leírni hogy mi neked a 'próbálkozás'...

2016. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

na ok...


volt idő, hogy buliban úgy mentem oda, hogy elég lehengerlően, és általában pár percen belül smárolás volt (de sokat is mondok a pár perccel)


elég fárasztó dolog egyébként, mert az első néhány probálkozás sikertelen és nagyon megalázó...de az ember végtelenül reménykedő, és már a "szönyeg alá söpri" ezeket a megaláztatásokat, reménykedve, hogy majd lesz sikere is.


Na hát ez müködne is, de sajnos a siker meg elmarad.


És nem azért, mert gáz a szöveg, nem azért mert nem probálkozik eléggé, egyszerüen csak nem néztem ki elég jól ahhoz, hogy összejöjjön.


Látom, amit látok...látom, hogy joképüek sokkal több hibát megengedhetnek, MÉGIS összejön nekik. Ráadásul olyan nőkkel, amilyenekről én csak álmodhatok.


És őket nem nullázza le, hogy szenvednek, hogy céltalanok az életben, hogy össze vannak omolva, MERT A KÜLSŐ tolja a szekeret előre, AKÁRMI van.


Én másfél évig jártam le bulikba, mire összjött az, hogy buli után szex van. Mondjuk arról a csajról kiderült két honap összejárás után, hogy prostituált (nekik is van magánéletük na)


Tehát szerintem ti tul nagy megtérülési rátákban gondolkodtok. Ehhez képest nekem mondjuk 100 nőből 1 van, akinek egyáltalán kellek. És az az egy nő meg az esetek nagy részében ronda. Tehát több ezer nőnél kell probálkoznom, mire találok egyet, akinek kellek, és NEM RONDA.


És nincsenek nagy igényeim, nekem már az is nagy szám, hogyha egy nő nem duci.


De még ez is nagy elvárás.


Ilyen luxus dolgokról álmodni sem merek: lapos has, legalább B-kosaras mell, sötét mellbimbók.

2016. febr. 11. 08:58
 23/36 anonim ***** válasza:
64%

megint nem mondtál semmit igazából, csak hogy buliban.... :D és nem, nem mindegy a szöveg, nagyon nem. persze, számít a külső IS, de az értelmesebb embereknek nem csak az.


persze mit várok egy olyantól akinek az a legfontosabb kritériuma hogy egy nőnek sötét legyen a mellbimbója? :DDDDDDDDDD de legalább egy jót röhögtem rajtad, köszi :D

2016. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
rajtam röhögsz? miközben sok nő meg elvárja, hogy legalább 19 centis legyen a farok? MEg mittudomén milyen vastag?
2016. febr. 11. 09:13
 25/36 anonim ***** válasza:

6!


De..más lennék. Nem így állnék hozzá a dolgokhoz, mint te..... Egyébként én sem vagyok topmodell, bár éppen csúnyának se mondanám magam...mégsem volt sosem problémám a pár találással...de az tuti, hogy nem a külsőm volt az, ami levette a férjemet a lábáról. Főleg, hogy úgy szeretett belém, hogy csak leveleztünk............nem is láttuk egymást........ Na, akkor szerinted nálad mi lehet a legnagyobb probléma? Mert hogy nem a külső... az tuti... Egyébként meg nem kéne durcit játszanod, ha valaki megírja neked a frankót. Nem baszogatásból pötyögök, hanem azért, hogy vedd végre észre hol a hiba...utána kezdheted kijavítani. De amíg nem vagyok hajlandó meglátni te magad is...addig baszhatod...nem fog történni semmi változás az életedben.

2016. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rajtad röhögök, mert kiírsz egy ilyen kérdést, hogy a kutyának se kellesz aztán azt ecseteled hogy buliban smárolgatsz, meg megd*gtál egy prostit a szabadnapján csak neked lapos has és sötét mellbimbó kellene szóval brühühühü :'(((((
2016. febr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

#25


de értsd már meg, hogy TE NŐ VAGY, vaginával a lábad között.


sokkal nagyobb hibatoleranciát kapsz emiatt az élettől.


ugyhogy ne is példálózz azzal, hogy te nem vagy nagyon szép ÉS MÉGIS megy a dolog.


ha pasi lennél, és egy kis semmilyen, akkor te is egyedül rohadnál meg.


de hiába magyarázom, mert tényleg a legkisebb mértékben nem birod még csak elképzelni sem, hogy milyen a kutyának sem kelleni


ne magadból indulj ki

2016. febr. 11. 09:20
 28/36 A kérdező kommentje:

#26


ja meg tudod mivan? Az, hogy lehet én sirok, hogy "nincs elég jó nő"


csak nekem még az elérhető nőkért is kinok kinját kell megélnem


rendkivül sokat kell kinlódnom, küszködnöm


a nők meg amikor sirnak, hogy "nincs elég jo pasi", akkor általában KVÁRA semmit nem csinálnak, csak ülnek és várnak. Tényleg egy fikarcnyi energiát nem tesznek bele a dologba.

2016. febr. 11. 09:28
 29/36 Költőnő? ***** válasza:
91%

Látom te minden nőstény mellett ott ülsz 0-24ben és látod h mit tesznek... az a baj h nem tudjátok h egy átlagos 'nemjócsaj' lánykának sem annyira egyszerű h kilép az utcára és fürtökben lógnak rajta a pasik.... egy átlagosabb, kevésbé előnyös külsővel rendelkező hölgynek is vannak megalázó pillanatai ilyen szempontból.

Soroljak párat? Mikor a társaságból bkihez hamarabb mennek oda... amikor fiatalabb vagy és tetszik vki, neki defaktó más fog tetszeni. Amikor kiröhögnek a fiúk és a kutya nem mond semmit kedveset... és nem top pasik. Átlagos srácok.

Mert ilyen is van. A kamaszkorom ebben telt. Mégse picsogtam nő létemre soha és nem mutogattam ujjal a srácokra.

Ezt kéne megérteni már.

2016. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Fogalmuk sincs a dolgokról a nőknek, gőzük sincs az egészhez, semmihez az életben. Egy repülőgépet képtelenek megtervezni, ami ugye lássuk be alap dolognak számít az általános iskola elvégzése után, nem hogy ilyen bonyolult dogokhoz érteni, mint a párkapcsolat :)
2016. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!