Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képesek bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képesek bármilyen szinten elképzelni azt, hogy milyen a "kutyának SE kelleni"?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim alapján a legcsekélyebb mértékben nem képesek még csak elképzelni SEM, hogy milyen lenne, ha még a szex sem lenne alap dolog az életükben.


Mert a nők mindig azon keseregnek, hogy őket cska megdugni akarják, nehéz rendes kapcsolatot találni...


NAHÁT


kerül egy nő olyan helyzetbe élete során, hogy még szexre sem kell senkinek? SENKINEK!


Mert ugye a nőknek hatalmasak az igényei, ugyohgy ha nincsen "elég jo" pasi, akkor inkább nem dug.


Ezzel nincs is baj igazából, mert még magasan tartott igényekkel is belátható időn belül lesz valakije...


Egy pasi meg ha mondjuk csak egy kicsit is jobb nőt vár el, mint akitől elhányná magát, akkor elképzelhető, hogy ÉVEKIG nem talál senkit.


2016. febr. 10. 18:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
50%
Igen, tudják milyen. Amikor a kis királykisasszony elsírja magát, hogy szegény nem kell senkinek, mert a sportkocsis menőcsávó nem akar tőle semmit.
2016. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
19%
Akárhogy lepontozhattok,az igazság az igazság, tapasztaltam ezeket a dolgokat, reálisan látom a dolgokat, de ezek szerint csak az lehet itt pozitív vélemény ha valaki azt írja,hogy milyen szép és egyszerű az élet, minden szép rózsaszín.
2016. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%
Olyan unalmasak már ezek az önsajnálattól csöpögő kérdések. Hahó! Nem csak a srácok lehetnek csúnyák/véznák, hanem a lányok között is bőven akadnak csúnyácska/elöl deszka hátul léc típusúak. Nyugodjon le mindenki, nekik is k.rvára nehéz az életük, mert még a nyominger pasik is mind szép, de minimum csinos csajt szeretnének f.rkalni. És lám... mégis csak a fiúk picsognak itt folyton. Szánalmas ez az egész hozzáállás komolyan mondom.
2016. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
50%
Egy csúnyácska, elől deszka hátul léc csajnak kb. 1000-szer több esélye van partnert találni, mint egy ronda férfinak, de mindegy.
2016. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
56%

Komolyan nem értem, hogy az ilyen jellegű kérdéseknél miért jön ennyi nő, aki megmondja, hogy az a pasi béna, aki nem csajozik be? Valóban, az illető valamiben hátrányban van. De mégis, hogy képzelitek a csajozást? :D Odamegy valaki teljes magabiztossággal egy nőhöz 50 visszautasítás után és egyből övé a csaj? Hány ilyen pasitok is volt? Gondolom egy sem.

Ha egy pasi nem szocializálódik időben és megfelelően, azt nagyon megszívta. Én is ismerek olyat, aki 20 év feletti és szűz. Hiába próbál jó pár szöveget, egyszerűen nem tudja kezelni a nők reakcióit, mert még sosem tapasztalta meg. 1 randinál tovább sosem jutott a srác. Áruljátok már el, ő mégis mit csináljon és hogy csajozzon be? Könnyű odavágni, hogy legyen magabiztos, de sikerélmény nélkül, mégis hogy?

A srác nagyon odaadó lenne, látszik rajta, hogy ha lenne barátnője, sokat törődne vele, kedves meg minden egyéb. Vele szemben itt vagyok én, aki sokkal bunkóbb, önzőbb, lekezelőbb és mégis találok csajt, mert normálisabban szocializálódtam. Szerintetek mi, nem próbálunk a haverjainkon segíteni? :D Mi sem tudunk, de várom a tippeket, hogy mit tanácsoljak a srácnak!


Azt pedig akárhogy forgatjátok, de egy nő ezerszer könnyebben talál pasit. Egyszerűen rengeteg kiéhezett pasi van, aki még egy rondább csajjal is összejönne.

Ehhez jön még az a hozzáállás, ami igazából minket igazol. Ha egy srác elpanaszolja, hogy nem megy neki a csajozás, egyből betámadja pár csaj, hogy ne picsogjon. Ha egy csaj elpanaszolja, hogy nem megy neki a pasizás, egyből ugrik egy csomó pasi, aki megismerné és vigasztalná. Ezt miért olyan nehéz feldolgozni és elfogadni pár embernek?

2016. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
38%
Köszönöm 15-ös! Te bővebben leírtad,hogy mi is a helyzet, remélem így már felfogják a nők is!
2016. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

15-ös azért jön a támadás mert sírnak ahelyett hogy próbálkoznának. És mindig itt sírnak. De ezzel a kérdéssel még nem is lenne nagy baj ha nem csöpögne belőle a "szegény pici én akit a világ bánt" felkiáltás.

Abban egyetértek veled hogy a szocializációban keresendő a hiba de akkor ne arra fogják hogy ők alacsonyak csúnyák vékonyak kövérek meg mit tudom én még mikre. Ha puska nélkül megyek vadászni nem az őz a hülye hogy nem áll meg hogy megfojthassam.

Az ilyen kérdéseknél mindig az zavar hogy arra van kiélezve hogy milyen szemetek is a nők hogy nem jönnek össze olyan pasival aki nem tetszik nekik. De bármilyen meglepő ha egy pasi töketlen az érződik rajta márpedig én nem az anyja hanem a barátnője akarok lenni valakinek. Ezért mondjuk mindig hogy csak tökösen. Neked azért van sikered mert nem úgy mész oda hogy világfájdalmad van és önértékelési zavarod. Amit megintcsak aláírok hogy a visszautasítások miatt alakul ki bennük de pont azért vannak visszautasítva mert már eleve bénák. Nem tudom jobban megfogalmazni. Ezért ajánlgatunk mindig olyanokat amik önbizalom növelők ahelyett hogy őrlődnek. Én kaptam hideget meleget is lányként és értem hogy mit éreznek ugyan engem el nem utasítottak de nem is keresték a társaságom a pasik. De ugyanakkor látom azt is hogy mennyire puhák ezek a pasik. Persze nagyon szeretné a párját ha lenne de ahhoz előbb magát kéne összeszedni. Sajnos vagy nem sajnos ez így működik. Annyi mindenben szerezhetne pozitív élményt az ilyen pasi ami kicsit megkeményíti. Gondolok itt pl sportokra (nem sakk vagy horgászat) és ott egyből szocializálódik alakul az alakja és sikerélményeket szerez. De ezek a pasik csak ülnek otthon van amelyiknek saját bevallása szerint sincs még munkája és barátja se nem hogy nője. Kérdem én és mit vár?

Emellett azért nem jönnek már támogató kommentek mert megunták az emberek azt a 6-8 felhasználót aki úgy két hónapja naponta minimum egy ilyen kérdést megereszt.

2016. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg az a furcsa, hogy az egész párkeresésről úgy írnak egyesek, mintha az életük lenne...ez csak egy aspektus. Igen, ebben ált. könnyebb a nőknek (itt is van kivétel), másban meg nehezebb. Végső soron kiegyenlítődik.

Amúgy én személy szerint megalázónak tartottam világ életemben, hogy egy ürítésre jó lennék, de hogy kapcsolatban felvállajon a világ előtt arra nem. Ez olyan mintha, rondasági versenyt nyernél. Előbbre nem leszel és kellemetlen is. Én így éltem meg minden alkalmat. És nem vigasztal, hogy egyes pasinak ez kb elismerés.

Eleve az egész egyéjszakás dolog nem fekszik nekem, így persze, hogy nem tudom elképzelni milyen az amikor valakit a ...... hajt. Amúgy ha úgysem az érzelem számít csak a külső meg a szex miért nem megy a pasi prostihoz?

2016. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
71%

El tudom képzelni, ebben éltem sok évig. Tudod, mit csináltam? Hát nem szidtam az összes pasit.

Szedd össze magad.

L

2016. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

#17


mégis honnan szeded te, hogy nem probálkozom?


Én ÉVEKIG lejártam bulihelyekre PESTEN, odamentem, tűrtem a megalázásokat, a kinevetéseket, az elutasitást TÖBB SZÁZ (vagy már ezer) alkalommal.


Társkeresők tömkelegén is töltöttem már rendkivül sok időt.


A szocializációra meg ne fogjuk az dolgokat, mert bőven elég, ha valaki jóképünek születik, az már minden körülmények között hajtja a szekeret.


Ugyhogy hidd el, ha az általád leszólt siránkozó emberek egy nap jóképüként ébrednének, akkor onnantól elég gyorsan megoldódnának az ilyen irányú problémáik.

2016. febr. 11. 08:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!