Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képesek bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képesek bármilyen szinten elképzelni azt, hogy milyen a "kutyának SE kelleni"?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim alapján a legcsekélyebb mértékben nem képesek még csak elképzelni SEM, hogy milyen lenne, ha még a szex sem lenne alap dolog az életükben.


Mert a nők mindig azon keseregnek, hogy őket cska megdugni akarják, nehéz rendes kapcsolatot találni...


NAHÁT


kerül egy nő olyan helyzetbe élete során, hogy még szexre sem kell senkinek? SENKINEK!


Mert ugye a nőknek hatalmasak az igényei, ugyohgy ha nincsen "elég jo" pasi, akkor inkább nem dug.


Ezzel nincs is baj igazából, mert még magasan tartott igényekkel is belátható időn belül lesz valakije...


Egy pasi meg ha mondjuk csak egy kicsit is jobb nőt vár el, mint akitől elhányná magát, akkor elképzelhető, hogy ÉVEKIG nem talál senkit.


2016. febr. 10. 18:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

"Soroljak párat? Mikor a társaságból bkihez hamarabb mennek oda... amikor fiatalabb vagy és tetszik vki, neki defaktó más fog tetszeni. Amikor kiröhögnek a fiúk és a kutya nem mond semmit kedveset... és nem top pasik. Átlagos srácok.

Mert ilyen is van."


Köszi! Szívemből szóltál!

Istenem, hányszor vágták hozzám, hogy ronda kapafogú vagyok, műttessem meg a mellem (B kosaras mellem van, az "túl kicsi"), öltözzek "normálisan" (farmer + zenekaros póló + tornacsuka nem elég jó), sminkeljek mert anélkül igénytelen vagyok, fura vagyok, gyökér vagyok, stb. Nem igazán próbálkozott be nálam soha senki, max buliban pár hullarészeg pasi, akik azt se tudták hol vannak, illetve egyszer egy ismerősöm kis híján megerőszakolt, mert épp én voltam "elérhető". Rengeteg bántást kaptam, ha egy fiú megérezte rajtam, hogy kedvelem, akkor általában megalázott, és pár napon belül az egész suli rajtam röhögött, emiatt rettegtem kimutatni bármi érzelmet.


Tudod, mit csináltam? Nem kiabáltam kígyót-békát mindenkire, hogy mekkora szemét az összes pasi. Nem hergeltem mindenkit, nem okoltam másokat.

A lehetőségekhez mérten igyekeztem javítani, fejleszteni magamat, a saját stílusom megtartása mellett kicsit jobban kezdtem odafigyelni a külsőmre, jobban kihangsúlyoztam a jó tulajdonságaimat.

Nem buliban smárolgattam mindenkivel, és vártam életem szerelmét, hanem szép lassan, óvatosan próbáltam közelebb kerülni ahhoz, aki tetszik. A jelenlegi párommal 2 év ismertség után jöttem össze. Ennyi időbe került, de kit érdekel, ha boldogok vagyunk?


Szedd össze magad. Igen, elismerem hogy könnyebb sírni a sarokban, hogy az összes nő büdös r..anc, de esetleg magadba is nézhetnél, és változtathatnál a stratégiádon, mert ha több százból 1 nőnek tetszel csak, ott lehet, hogy gondok vannak. Magadban kell felismerned a gyengeségeidet, amiken javíthatsz, és az erősségeidet, amiket kihangsúlyozhatsz.

2016. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

akárhogyan probálják a nők megmagyarázni, sajnos minden sztoritok ugy kezdődik, hogy "nem kellettem senki, CSAK részeg pasiknak"


ja, hogy nekik igen?


Én még részeg nőknek SEM kellettem.


tényleg nem tudjátok MÉG CSAK ELKÉPZELNI SEM, hogy mit jelent az, hogy ténylegesen SENKINEK SEM kellsz

2016. febr. 11. 17:31
 33/36 anonim ***** válasza:
??? Azok az emberek alig álltak a lábukon, és MINDENKIRE rámásztak, akiket nőneműként azonosítottak be, és taperolni kezdtek. Nagymamámra is ráhajtottak volna olyan állapotban, ha épp ő van kéznél... Elnézést, hogy ezt nem tartom valódi közeledésnek, ismerkedésnek :D
2016. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Költőnő? ***** válasza:
93%
Úgy látom nem csak picsogó nyomi vagy, de olvasni se tudsz. Sehol nem írtam h hozzám bki odajött volna... ezt benézted de sebaj. Tudom, ha azt írnám h beforrott pinájú aggszűz vagyok arra is lenne vmi irreleváns válaszod. Hát akkor picsogj otthon a gép előtt b+, ha neked mindenkinél szarabb.
2016. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Nekem a #23-as és hozzá hasonlóan összerakott emberektől szeretném megtudni, hogy hol írta a kérdező, hogy "legfontosabb kritériuma hogy egy nőnek sötét legyen a mellbimbója"?

Bár valószínűleg érdemben úgysem kapok erre választ.


Annyiban igazat adok a kérdezőnek, hogy aki jóképű, annak kb mindent elnéznek a nők. Ezzel a jelenséggel találkoztam iskolában és munkahelyen is. A jóképűeknek, illetve a kis vigyorgó csajsziknak mindig mindent elnéztek, nekik mindig mindent lehetett.


Viszont szerintem ne buliban és ne társkeresőn ismerkedj. Egyik helyre se ismerkedni járnak a nők, kivéve ha a férfi elég jóképű.

Ahogy az egyik kedves társkeresős hölgyismerősöm posztolta ki fb-re:

Van barátod?

- Igen

- Nem

- Attól függ ki kérdezi :D

2016. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ilyen a világ, tetszik vagy nem tetszik.


Genetikailag ezt úgy bizonyították, hogy megnézték az Y-kromoszómás (férfi adja tovább) és mitokondriális (nő adja tovább) változatosságot amiből tisztán leolvasható, hogy az Y-kromoszómán, azaz a férfiakon magasabb a szelekciós hatás. Több nőnek van gyereke, mint férfinak, ez mindig is így volt a Homo Sapiens kétszázezer éves történetében, és mindig is így lesz. A különbség nem óriási, pár százalék, de pont elég ahhoz, hogy a férfiak legalja ne jusson nőhöz.


Lehet erről picsogni akármennyit, de ez a természet törvénye, sorry. Nő nem marad szárazon, férfi igen, pont.

2016. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!