Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek ez tolakod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez tolakodásnak számít első randin?

Figyelt kérdés

Szóval olvasgattam ilyen randizási tanácsokat interneten és a következőre bukkantam:


"Amikor a találkozó helyszínén meglátod a csajt, nézz a szemébe már távolról, mosolyogj rá, köszönj neki, és adj neki puszit. Ezután egy határozott mozdulattal fogd meg a kezét, és kézenfogva kezdjetek el sétálni."


Az első részével nincs is gond sztem, egyedül ez a kéz megfogás tűnik nekem enyhén tolakodónak. A weblapon ezzel magyarázzák:

"Ha rögtön az első pillanatban nem teszed egyértelművé számára, hogy ez egy randi, és vagy annyira magabiztos, hogy megfogod a kezét, akkor könnyen azt hiheti, hogy

1) vagy egy gyáva, félénk alak vagy, aki még a kezét sem meri megfogni vagy

2) Nem is randira hívtad valójában, hanem csak barátkozni akarsz vele, és ehhez mérten végig barátként tekint majd rád."


Nekem ezt olvasva is eléggé nyomulósnak tűnik ez a megoldás, lányok ti erről mit gondoltok?


2010. márc. 30. 20:48
1 2
 1/11 Alessa ***** válasza:
68%

Hát szerintem ha alapból nem akarna tőled semmit nem ment volna el a randira. Szóval ha így nézzük, és nem valami internetes társkeresőről van hanem például a suliból, akkor én el is várom, hogy mefogja a kezem. nehogymár nekem kelljen kezdeményezni, hisz nő vagyok.


RisingSun /16/L/

2010. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia =)

sztem a puszis része tök izgalmas :D

de h megfogd a kezét van olyan is h vagy nem engedi és elmegy vagy megengedi.

sztem kérdezz rá h megfoghatom a kezed?

és ha azt mondja h igen vagy persze akk hajrá

de ha nem akarja ugyis azt mondja h inkább ne. akkor mondjad h rendben megérted

utána ha fogod a kezét akk kérdezz rá h megyünk sétálni? vagy esetleg üjünk le valahova?



nem biztos h ezt a választ kérted de nekem is hasonló volt és totál belestem a pasiba :D

2010. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

beleestem *

bocsi elírtam csak ht siettem :D

2010. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én úgy tenném fel a kérdést, hogy ugye nem gond ha megfogom a kezed?


így mégis határozottabb mint a megfoghatom a kezed?, viszont kérdés marad.

2010. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Biztosan kedvel engem ha elfogadta a meghívást a randira, csak nekem ez a kézenfogva sétálás első randira olyan soknak tűnt, amikor meglátok egy párt így sétálni rögtön az ugrik be, h biztos túl vannak már egy rakás randin és nem most ismerik meg egymást :D

Az a baj, h eléggé parázok, mert nagyon tetszik ez a csaj és nem akarok túl nyomulós lenni, de balfék se értitek :P Köszi a válaszokat egyébként.

2010. márc. 30. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia én fiú vagyok, de sztem a kézfogdosósdi kicsit tolakodó,

de az ilyne gesztusok, hogy mikor felkel a székröl, vagy kimegy az ajtón úgy hogy te engeded be stb, hozzá érsz, pl a hátához, vagy a derekához, de épp csak oda teszed a kezed, nem pedig lököd. Vagy mikor mikor leül, vagy felkel, megfogod a kezét udvariasan.

És első randin, sztem a folyamatos szemébe nézés, és mosolygás, vagy a flört jobb mint ha a kezét fognád.

Az is jó ha hazáig kíséred, azt ott majd ő úgyis eldönti hogy lekap egy csókkal vagy sem,

Javaslaom hogy az elköszönő puszinál, lassan közelíts a száddal(lássa hogy puszyt fog kapni) és ha ő nem kezd ugyan úgy közeledni egy csókra, akkor se vonulj vissza, hanem egy elegáns fejmozdulattal, mintha ez így is lett volna eltervezve, az arcára adj:D

2010. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alessa ***** válasza:

20:59, nem kezdő pasi lehetsz az már biztos :P


Hát nem tudom engem nem zavarna ha lekapná a pasi a mancsomat, végülis abba nincs semmi, haverokkal, és barátnőimmel is mászkálunk kézen fogva mégse vagyunk lezbik =) A csók az már mást tészta


RisingSun /16/L/

2010. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ja bocs, pontosítok, nem kimegy az ajtón ,és te beengeded, mert az kicsit értelmetlen:P

úgy megy be az ajtón(vagy ki) hogy te engeded előre, akkor a derekát sztem megfoghatod, persze, továbbra se lökd, cska épp érj oda, és simítva vedd le a kezed oddan, de ne a fenekén keresztül, mert lehet azt nem fogja örömmel venni;)

2010. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

20:59

Köszi haver, ezek tényleg jó tanácsok. Én is erre gondoltam, h ezek az apróbb érintések mint amiket te is leírtál sokkal romantikusabbak lesznek, mintha így letámadnám rögtön szegényt, de ez is biztos teljesen lányfüggő :P

2010. márc. 30. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:
de az se jó szem ha 2 órájig v több ideig csk őt bámulod mert a végén még zavarba jön és nem fogja jól érzeni magát
2010. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!