Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek ez tolakod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez tolakodásnak számít első randin?

Figyelt kérdés

Szóval olvasgattam ilyen randizási tanácsokat interneten és a következőre bukkantam:


"Amikor a találkozó helyszínén meglátod a csajt, nézz a szemébe már távolról, mosolyogj rá, köszönj neki, és adj neki puszit. Ezután egy határozott mozdulattal fogd meg a kezét, és kézenfogva kezdjetek el sétálni."


Az első részével nincs is gond sztem, egyedül ez a kéz megfogás tűnik nekem enyhén tolakodónak. A weblapon ezzel magyarázzák:

"Ha rögtön az első pillanatban nem teszed egyértelművé számára, hogy ez egy randi, és vagy annyira magabiztos, hogy megfogod a kezét, akkor könnyen azt hiheti, hogy

1) vagy egy gyáva, félénk alak vagy, aki még a kezét sem meri megfogni vagy

2) Nem is randira hívtad valójában, hanem csak barátkozni akarsz vele, és ehhez mérten végig barátként tekint majd rád."


Nekem ezt olvasva is eléggé nyomulósnak tűnik ez a megoldás, lányok ti erről mit gondoltok?


2010. márc. 30. 20:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szija! szerintem az elején elég a puszi, aztán beülhettek valahova,dumálni:)és mikor onnét kijöttök,akkor megfoghatod a kezét:D
2010. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!