Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire fontos a testalkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy értve, hogy mennyire fontos, hogy izmos, szálkás legyen a srác?!

pl. Ha adva van egy magas srác, melyik az előnyösebb?: Ha sportol valamit amiben kisebb sikereket ér el (versenyek stb.) de viszont nem valami izmos így, vagy ha kondizik és izmos, szálkás (nem a felfújt, 2ajtós szekrény méretű)

Köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 18. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek az izmos srácok.
2016. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
a kondizós srácokat nem szeretem, mind beképzelt. az se zavar ha nem sportol, mert én se, így legalább nem érezném rosszul magam hogy ő igen én meg nem.
2016. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég fontos a testalkat, nekem!

Min legyen olyan izmos mint én, semmiképpen sem felfújt, vagy olyan aki csak kondiba jár. Szebb az olyan izom, amiért többet kell dolgozni, pl a kicbox szép izmokat 'készít'. És ha egy srác még izmos is nem csak magas, hát ja, az királyság ;)

2016. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem az a lenyeg, hogy kifejezetten izmos vagy magas legyen, hanem hogy megfogjon
2016. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 190/90kg laza, jófej,felső értékeim rendben vannak,van egy nagyon cool tetkóm, szivessen ismerkednék
2016. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én párom 190cm és 130kg.. nem kövér de van pocakja... így imádom ahogy van és senkihez nem volt olyan jó hozzábújni mint hozzá ☺
2016. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem elvárás, hogy szálkás,izmos legyen, elég, ha normális testalkatú, nem kövér, elhízott és nem is csontsovány.
2016. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#3

"Szebb az olyan izom, amiért többet kell dolgozni, pl a kicbox szép izmokat 'készít'."


Nincs ilyen.:)

Az izomzatod van és a stimuláció.

2016. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan a testalkat nem fontos, bár ha túl izmos az nem jön be. A magas mackós pasik tetszenek legjobban egy kis pocakkal.(190cm/106kg). De ettől függetlenül volt már kifejezetten vékony pasim is. Nálam a magasság és az arc a két legfontosabb.
2016. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem számít,ugyanis elég csinos nőnek tartanak,én is edzek és miért legyek egy kövér/csúnya pasival,már bocsánat,ha egy izmossal is lehetek,aki szintén ad magára?Persze velük annyi a probléma,hogy általában nem tudnak úgy megbecsülni,mint a kevésbé vonzó pasik...de ez sem mindegyikőjükre igaz,szerencsére:)Nem baj,ha nem izmos,úgy is nézhet ki valaki jól,főleg,ha ehhez megnyerő személyiség társul.De mondom,inkább az izmosak között válogatok elsősorban.

20L

2016. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!