Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha Budapesten sétálgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha Budapesten sétálgatva egyszer csak leszólítana titeket Berki Krisztián, hogy meg szeretne veletek ismerkedni, akkor belemennétek? Össze is jönnétek vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok nőnek ő az alfahím és róla álmodozik. :D

Én a nyomába sem érhetek sajnos.


2016. febr. 20. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha fogjuk Brekit és ráadjuk nagyapám mackóját, céges kabátkáját, gumicsizmát, egy feles páleszt a kezébe, és azt az idióta kis francia sapit a fejébe csapjuk , akkor kiköpött nagypapi lehetne!


Az a szerencsétlen bácsi fele annyira sem jó pasi mint próbálja magát eladni. De a marketingje jobb mint amennyit ér az egész ember, ezért lehet népszerűbb, mint amennyit külsőre és emberileg megérdemelne!

2016. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem, egy ótvar ember..
2016. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez a Berki elálló füleivel olyan mint Dumbo, ha leszólítana, azon gondolkoznék mikor fog elrepülni.
2016. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Kiröhögném, és távoznék :D
2016. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eloszor megkellett neznem a neten ki is az. Megneztem es nekem nem tetszik, szoval ha Te nem igy nezel ki, akkor orulj neki. Persze biztos van akinek tetszik, de amit irtal hogy sok no rola almodozik az eros tulzas szerintem.
2016. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

nem.

semmi nem tetszik rajta.

se a feje, se a teste, se a stílusa, se a személyisége.

22L

2016. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy ilyen nevű híres embert ismerek, és ő tornász.
2016. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

a tornász cuki, de akérdező szerintem 'A Berki'-re gondolt, aki egy b@romarcú, kopaszodó, beképzelt idióta

gyökér

2016. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a tornász srácra gondoltam. :) Vele szívesen megismerkednék. Szerény, alázatos és kedvesnek tűnik.


Ez a másik Berki nem az esetem. Fizikailag nem vonz, a műsorait nem követem,így nem tudom milyen jellem, de a kisugárzása taszító, úgyhogy esélytelen. :)

2016. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem, nem. Nekem ő nem alfahím, hanem egy ostoba barom. Nem is tudom milyen selejtes lehet az a nő, akinek ő bejön. Külsőre egy majom...belsőre meg szemét. Ebben mi a vonzó??? Jah, van egy kis innen onnan összelopott pénze? Pff. Törölje ki vele a valagát...ettől még nem lesz sem alfahím, sem értelmes, sem Férfi.
2016. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!