Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha Budapesten sétálgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha Budapesten sétálgatva egyszer csak leszólítana titeket Berki Krisztián, hogy meg szeretne veletek ismerkedni, akkor belemennétek? Össze is jönnétek vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok nőnek ő az alfahím és róla álmodozik. :D

Én a nyomába sem érhetek sajnos.


2016. febr. 20. 13:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
de akiknek bejön, azoknak sem feltétlenül a külseje miatt. persze a teste lehet jó, mert foglalkozik vele, de nem igazán nevezhető jóképűnek. szerintem a magabiztossága, arcoskodása, maga a stílusa vonzó a lányoknak. nekem nem tetszik, nem jönnék össze vele, teljesen más világ vagyunk. szóval ha leszólítana az utcán, akkor továbbsétálnék ugyanúgy, mint amikor a kiskutyás könyvjelzőket akarják rám tukmálni, vagy a krisnánok játszák a hittérítőt.
2016. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez nem a vasalt tökű kancsó?Mert ha igen, akkor ha utánam dobnák se kéne.Undorító kinézetre,stílusra,igazi "belelépnékaszájába" feje van.
2016. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Huu, a hetes válasza annyira ott volt!

Én is csak őt ismertem, aztán jöttek azok a pletykák, h kivaslatatta a heréjét meg veri a nőjét. Mondom mi van? Egy olimpikon ekkora gyökérségeket csinál? Szinte csalódtam benne, de aztán felfedeztem ezt a lényt akit hírességnek titulálnak...szerintem celebnek nevezni is túlzás. Undorító az az ember úgy ahogy van! Szánni való a kinézete a "stílusa" a viselkedése, a nem létező intelligenciája. Sajnálom ezt az országot, mert itt egy ilyen senki sztár lehet és azt, hogy ehhez hasonló példáképeket találnak maguknak a gyerekek.

Büszke vagyok arra, hogy én csak egy Berki Krisztiánt ismertem, de ez sok szar elkerülhetetlen és mindenkit megfertőz. Nem őket kellene milliókkal pénzelni...de szerintem ezt a szöveget már mindenki ismeri. Lehet, hogy egyáltalán nem idevág, de itt jelenik meg az, hogy az emberek mit tartanak fontosnak és értékesnek

2016. febr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 fadi.may.fadi válasza:
Fújj!!! Soha :D
2017. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!