Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezt miért alakul (t) így? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt miért alakul (t) így? N

Figyelt kérdés

Teljesen normális, hogyha nem jövünk be valakinek. Ha nem kölcsönös a vonzalom, hipp-hopp túl lesz rajta az ember. De mi van ha kölcsönös, de mégsincs semmi?


Próbálkoztam. Ráírtam. Jót beszélgettünk, igyekeztem, ahogy ő is. Szóval jól sikerült. Nem hittem, hogy nem ír majd.


Az ember leveszi, ha valakinek megtetszik. Illetve a beszélgetés során is nyilvánvalóvá tette, hogy tetszem neki. Akkor és azóta is bámul engem. Ha meglát az utcán, szinte lefagy. De ennyi!


Most jönne az, hogy félreértettem, de nem. Mint fentebb is írtam, nyilvánvaló, hogy bejövök neki. Én barátságos voltam, ő vitte a beszélgetés "olyan" irányba (flört), ami tetszett és bele is mentem. Nincs senkije (szerintem, legalábbis semmi jele).


Erre nem csinál semmit. Hajlamos vagyok agyalni a dolgokon, főleg, ha nem értem.


Miért c$e$ződik el, ha minden jól indul? Miért nem próbálkozik legalább neten?


Sajnos nekem nagyon megtetszett és mikor kikerekedett szemekkel bámul, úgy érzem kölcsönös. De mégse tesz semmit. :/


Lehet köze ahhoz, hogy fiatalabb nálam pár évvel?


De akkor miért néz még mindig ennyire, ha úgyse akar/csinál semmit?


Most miért megy ez ki a nagy semmire? :(


2016. febr. 21. 20:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Lehet mégis van valaki. Vagy hallott rólad valamit, amiért mellőzné a kapcsolatot veled. Esetleg mégsem tetszel neki annyira, csak kíváncsi volt.
2016. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szerintem senki sincs. Max. más is bejön neki. Rólam? Kétlem. Nem vagyok én olyan érdekes és feltűnő életet élő. Inkább zárkózottabb. Sosem keringett rólam rosszhírű pletyka, ha ilyesmire gondolsz. Ha nem tetszem, akkor mire bámul, néz utánam, figyel?
2016. febr. 21. 20:17
 3/27 anonim ***** válasza:
Menj oda és kérdezd meg...
2016. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Oh my...
2016. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Talán azt hiszi,hogy te nem akarsz ennél többet.Azt gondolja oké kölcsönös a vonzalom,de úgysem járnál egy sokkal fiatalabb sráccal.

Valahogy tudatnod kellene vele,hogy te szeretnél a barátnője lenni,mert ez a flört közben nem biztos,hogy egyértelműen kiderült.

2016. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben. Én konkrétan rá is kérdeztem, és akkor azt mondta, hogy ő nem gondolt semmi konkrétra. Utána is tartottuk a kapcsolatot, és így évek távlatából úgy gondolom, hogy tetszett neki a flört, meg a "bizsergés", de ennél többet nem akart tőlem. Van ilyen. Lett más, aki viszont akart kapcsolatot is. :)
2016. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#5 És mi módon lehetne tudatni vele?


Írni nem akarok neki. Személyesen mind a ketten leblokkolunk. Még egy mosolyt sem tudom kufacsarni magamból. :/

2016. febr. 21. 20:32
 8/27 A kérdező kommentje:
#6 Szóval neki kielégítő az, ami van? Remek..:/
2016. febr. 21. 20:32
 9/27 anonim ***** válasza:

Nem értem ebben a helyzetben miért félted a büszkeséged,talán úgy érzed,hogy a srác visszaélne vele ha nyílt kártyákkal játszanál?

Nincs más mód csak a kommunikáció,ha nem lépsz kihűl a dolog,ha nem hűlt ki máris.

Közben más férfiakat észre sem veszel,csak rajta jár az eszed?Nem tudsz vagy nem akarsz lemondani róla?

2016. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ez nem büszkeség. Csak nem akarok nyomulni, sem tálcán kínálni magamat. Szeretném, ha ő is tenne valamit. Ez olyan nagy dolog/"elvárás"? Szerintem mindkettőnk számára nyílvánvaló, hogu bejövünk a másiknak, erre pff...:/
2016. febr. 21. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!