Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csajok milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csajok milyen az ha a kiválasztott hölgyet úgy hívom el randizni, hogy levelet írok neki?

Figyelt kérdés
Tehát nem sms-t vagy emailt hanem kézzel írott levelet!Ti mit szólnátok ha így hívnának el randira?
2016. febr. 25. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem stílusos. Jobb, mint az sms, vagy a teló.
2016. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak olvasható legyen az írásod :)
2016. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ötletnek jó, már csak kivitelezésre vár.
2016. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ódivatú. Nekem az tetszene, ha szóban hívna el.
2016. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó ötlet.! És ha nem a mai "pláza p*csa", akkor örülni fog neki.:) Szerintem ezek a 'régies'dolgok, sokkal de sokkal jobbak, és 'igazabbak',mint egy sms, vagy egy email.

Régen szerelmes leveket küldött a Férfi a Nőnek, harcolt érte ha kelett,és akkor sem adta fel, ha elutasították nem 1szer,és ha össze is jöttek,mindig kimutatta a Férfi valamilyen formában, hogy szereti. (Elment a lány házához,áltba este, és énekelt neki, felmászott a fán, h a lány ablakáhou jusson titokban,és csak azért, h láthassa a lányt, bókolt neki, stb.. ) Nem ugy mint a mai Férfiak, ha valakit nem kapnak meg elsőre, akkor mennek a másikhoz, mint h harcoljanak a kiszemelt lányért, a mai Férfiak lusták, és nem ismerik a kedvességet,romantikát stb..(mert minek..) Szóval nekem kb ez a véleményem, lehet h régimódi vagyok, de ezvan.! :D


(Annó a párom, mikor még nem jöttünk össze, semmi ilyet nem csinált, hanem pl fb-n irt, azt hello,de ezek a dolgok, amilet leirtam, jobban estek volna,de Ő nem ilyen,na mindegy, egyébként 4éve vagyunk együtt. Szerintem ritka az olyan férfi akinek van ideje/kedve kézzel írni levelet,egy Nőnek, de szerintem nagyon jó dolog.!! :) (Bocsi, ha hosszu lett).

19/N

2016. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább hívjon szóban.

De amúgy is pontosan hogyan lenne kivitelezve? Azt írod a levélben hogy randizni szeretnél vele konkrétumok nélkül? Akkor neki kell felhívnia téged. Írsz konkrétumot? Mi van ha neki nem jó? De ha jó is illik lefixálni, tehát megint csak neki kell felhívnia téged. Szerintem ez így nem jön jól ki. Ha _te_ akarod elhívni, akkor ne neki kelljen utánad tepernie.

2016. febr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6#: és ha a kérdező arra gondolt, hogy levélben ír neki, hogy tetszik, itt meg itt látta meg, ezért meg ezért, találkozna-e vele? Utána meg megbeszélik szóban, viszont válaszban, sms-ben, galambbal. Én így képzelem el.
2016. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!