Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném elvinni a kiválaszto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Charles_darwin kérdése:

Szeretném elvinni a kiválasztott hölgyet egy kellemes, romantikus kávézóba. Tudnátok ajánlani egy ilyen helyet pesten?

Figyelt kérdés
Olyan helyre gondoltam, ahol vannak eldugott kis helyek, ahol nem vagyunk reflektorfényben, hanem tudunk nyugodtan beszélgetni.

2014. jan. 30. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Bonnie Restro Ferenciek Tere, megfizethető árak, kellemes udvarias felszolgálás, gyertyafény, vannak szeparált helyek.
2014. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy említhetném a Kinizsi utcában (IX.ker) levő Kaltenberg Étterem és Sörházat ahol egy pincében, kellemes klíma mellett esetleg esténként élő zene mellett elég sok búvóhely található. Amúgy a mostani éttermek, pub-ok, bistro-k, nem erre valóak. Vagy ott van a Mátyás Pince, de az zsebbenyúlós... 1ső voltam.
2014. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Bonnie tenyleg jo, jol megkozelitheto, nem kell tulsagosan zsebbe nyulni, foleg ahhoz kepest, hogy szep es igenyes hely. Ar-ertek aranyaban a tobbi pesti lepratelephez kepest verhetetlen, a parommal eleg gyakran jarunk arra. :)
2014. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mertem ezt ajánlani mert a pár étteremben ahol dolgoztam, ez volt a legszimpatikusabb :D Pesten messze a legjobb minden tekintetben. Ketten pár ezerből ami nem tízen ezer jól laktok és iszogattok, vagy desszerteztek.
2014. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha a Bonnie-ba mennétek ajánlom a Frittman Pincészet Kunsági Rosé-ját jó árérték kategória és egyél Császármorzsát barackvelővel, amit helyben csinálnak. A hölgyet meg lepd meg egy csoki szufléval ami után nem csak a 10 ujját nyalja meg este ;)
2014. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!