Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek általában tetszenek a roma férfiak?

Figyelt kérdés
Lehet bővebben is: mi az, ami igen, mi nem. Szorítkozzunk most elsősorban a külsőségekre. :)
2016. febr. 28. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

nem.

mert a külsőn látszik a legtöbb(!, tehát nyilván nem mindnek) személyisége.mentalitása, ránézésre is.és ettől elvonatkoztatni nem tudok.

és helyeset még nem nagyon láttam.

a normálisabbak közt sem.

2016. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha azt vesszük, hogy a férjem olasz(koromfekete haj, kreol bőr), ennyi erővel akár roma is lehetne :))
2016. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán tetszenek.

Széles, lapos orr, durva vonások. Nem az esetem.

Egyébként a barna haj-barna szem tetszik, de a vonásaik egyáltalán nem.


Csak a külsőségekre se tudok szorítkozni, mert ha látom ahogy billegve vonulnak, hangosan, artikulálatlanul háborognak, az se tetszik, mindegy milyen a külseje.

Egyszerűen nem ez jön be.


A városban rettentő sokan élnek, eddig talán kettő olyat ismerek, aki nem az alja néprétegből való, és normálisan viselkedik, normálisan beszél, de arcra és alkatra ők se jönnek be kicsit sem.

2016. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
Ha normálisan lennének felöltözve, illetve a stílus meg viselkedés rendben lenne;semmi baj nem lenne velük.
2016. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akiket eddig láttam, azok egyáltalán nem jöttek be. Én sem tudok csak a külsőségekre szorítkozni, mert előbb hallottam/szagoltam őket, mint láttam. Ordítozva, erős cigiszagtól (volt, hogy mosdatlanságtól) büdösen, igénytelen, szakadt és mocskos ruhákban. Egyébként az arcát a legritkább esetekben figyelem meg bármelyiküknek is.


Kicsi koromban (3. osztályos kisiskolásként) mentem hazafelé az iskolából, amikor vagy hat hozzám hasonló korú cigánygyerek körbevett és megvertek. Kérdezgették, hogy a nemtudoménki, akit nem ismerek azóta sem, hol lakik, és mivel nem tudtam, ezért próbáltak kicsit ösztönözni. Attól még nem tudtam meg, hogy hol lakik a keresett személy, de elég traumatikus élményként maradt ez meg bennem.


Azóta nagyjából azt a taktikát használom önkéntelenül is, mint egy megvadult vadállatnál, nem nézek a szemükbe, sőt, direkt rájuk sem szoktam nézni, max a szemem sarkából figyelem őket, nehogy fenyegetésnek vegyék. Nem bízom bennük, félek tőlük, ez nekem önmagában elég ahhoz, hogy cseppet sem helyes módon generalizáljak, mindet egy kalap alá vegyek, és egyáltalán ne tudjak a férfiakra férfiként tekinteni, inkább potenciális veszélyforrásként, ha már. A veszélyes helyzetekhez meg nem szoktam vonzódni, nem szoktak tetszeni, így a roma férfiak úgy általában nem tetszenek.


23/N

2016. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Alapvetően a fehér bőr jön be, abból is inkább a sápadtabb, mint a napbarnított. Akiket eddig láttam, nekik ráadásul baromira egyenetlen arcszínük volt (ami olyan érzetet keltett, mintha piszkosak lennének, azoknál is, akik nem), széles orruk... egyszerűen nekem ez nem jön be külsőleg.
2016. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem se jönnek be. Eléggé szabálytalanok az arcvonásaik. Sokan házasodnak közöttük unokatestvérrel biztos azért. Egyébkén meg bunkók és agresszívak. A suliba a roma fiú amikor még kicsik voltunk rendszeresen alámnyúlt meg molesztált. Félek tőlük!
2016. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!