Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha egy srác politizál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy srác politizál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban a 20 év körüli lányok válaszát várnám!

Hátrány (esetleg kizáró ok/ vagy pozitívum(?)) ha egy srác mondjuk aktívan politizál? (pl. fontos (kisebb-nagyobb) szerepeket tölt be egy adott pártnál)

NORMÁLIS válaszokat, köszönöm!!



2016. márc. 1. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha a sajat nezeteit nem kenyszeriti ram nekem semmi bajom vele. 20l
2016. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem de ha mar betegesen mindenkinek azt mondja meg mindenkire erolteti az mar gáz :D
2016. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik pártnál, egyébként jobb, ha nem.
2016. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Részemről kizáró ok. Maximum akkor, ha független, önálló gondolatok alapján csinálja, de párton belül semmiképp.
2016. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Lanyoknak nagyon nem jon be, legtobbjuket egyaltalan nem is erdekli a politika. Kozeli bizalmas barataimmal szoktam csak politizalni. Orok igazsag: lannyal csak akkor, ha kifejezetten o keri, vagy o kerdez valamit... de nem erdemes. Csaladon belul is akkora vitak szoktak lenni... egy nagyobb osszejovetel soran. Az egyik kommunista, a masik orban-parti, valaki naci kb,valaki meg liberalis... en ilyenkor szoktam szedni a talbol meg egy nagy adag toltotthust, meg toltok meg egy pohar bort, es elcsipem a legszebb falatokat :D pedig erdekel a politika, es van is sajat velemenyem az egeszrol....
2016. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Csaladon belul is akkora vitak szoktak lenni... egy nagyobb osszejovetel soran. Az egyik kommunista, a masik orban-parti, valaki naci kb,valaki meg liberalis... "


Ezt de ismerem :D nálunk detto ez megy :D pár liter alkohol elfogyasztása után egészen eldurvulnak a dolgok :D

2016. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"en ilyenkor szoktam szedni a talbol meg egy nagy adag toltotthust, meg toltok meg egy pohar bort, es elcsipem a legszebb falatokat"

Ismerős! :DDDD

2016. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, ez miért lenne baj, nálam nagy pozitívum, ha a srác nyitott szemmel jár a világban és nem birka, akit "nem érdekel a politika". Ha aktív és harcol az elveiért, nekem nagyon bejönne.

Persze, fő kérdés egy kapcsolatnál, hogy mik is ezek az elvek.


23L

2016. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nálam is pozitívum, amennyiben ténylegesen poltizál valaki (tehát nem bólogat mindenre, párt ide vagy oda, hanem végiggondolja a kérdést). Elvakult, észérveket befogadni nem bíró, vitatkozásra képtelen (sértődékeny) személlyel már nem nagyon értenék szót. Szerintem fontos a nyitottság ilyen-olyan beállítottságtól függetlenül.

20/L

2016. márc. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!