Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-Nők! Ti meglepődnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ti meglepődnétek ha randira hívnának és nektek kéne fizetni mindent? A férfi "elfelejtett" pénzt vinni magával.

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 11:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, első randinál mondjuk. És nem is lenne folytatása.

Úgy illik, hogy az fizessen, aki meghívja a másikat. Első randinál nekem még az is visszatetsző lenne, ha azzal indítana, hogy na akkor te fizeted a sajátodat, és kész... de ez... ennyire felelőtlen, hebehurgya emberrel nem kezdenék (azért egy első randit elég komolyan gondol az ember, és igyekszik, hogy minden jól menjen, és kb. 4x megnézi, hogy nála van-e...). A rosszabb verzió meg az, hogy férfi létére ki akarja magát tartatni, és szándékos...


Sokadik randinál meg ismerem annyira az embert, hogy tudja, tényleg véletlen volt-e.

2016. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék és nem lennék jó véleménnyel róla. Fordított esetben mindig csak akkor hívok meg valakit, ha 1000%, hogy van nálam pénz.

Legközelebb meg kutyátsétáltani hív és majd akkor benyögi, hogy "bocs, nincs is kutyám"? :D

2016. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A sajátomat kfizitném, őt meg ott hagynám. ELőször is, nem várom el, hogy ő fizesse az én részemet, még akkor sem, ha ő hívott meg. Másodszor, ha már randira jön, legyen nála készpénz, még akkor is, ha egyébként nem szokott, némi plusz előkészületet igazán megérdemel a másik. Harmadszor, ha meg beismerné, hogy tesztelt, biztos, hogy a továbbiakban nem lennék kíváncsi sem rá.
2016. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Meglepodnek, kifizetnem es utana soha tobbet nem talakooznek vele.
2016. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

En egyutterzek a pasikkal, igy ismerkedeskor mindig kerultem az ilyen szitukat, h barmire meghivassam magam. Setaltunk, parkban ultunk. Megertem, h anyagilag megterhelo es felesleges ujabb es ujabb vadidegen noket meghivogatni. Teljesen igaza van.

Igy en nem lepodnek meg, de nem is elezodne ki, h nincs nala penz.

N

2016. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
SZarrágóság a köbön. :D Ismertem egy ilyen srácot férfiként, az összes nőnél ezt játszotta be, és amilyen dumája volt neki, állandóan lekúrta mégis a nőket...:D
2016. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem feltételezném fel róla, hogy direkt csinálta, úgyhogy szó nélkül kifizetném a számlát. De persze elvárnám, hogy akkor a következő randin ő fizessen. Ha akkor sem lenne nála pénz, akkor már leesne, hogy ez nem véletlen, és többet biztos nem találkoznék vele.
2016. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Még nem jártam pon így, viszont a munkatempóm miatt nagyon kapkodok, többször is tévedek, elfelejtem, sajnos hibázok. Szerintem ritkán, de megesik az ilyen is. Bár én magam is csodálkozok. Na de: Tudom a mai világban SAJNOS az adott szó, nem sokat ér már, én viszont tartom magam hozzá, komolyan veszem. Még másnap, max. azon a héten kifizetném neki, és még mással is megpróbálnám kiengesztelni, hogy lássa, tényleg nem vagyok szemtelen vele. Itt a dinamikus hozzá állás is szerepet játszik szerintem. Ha nekem tetszene egy lány, már a randiig is eljutunk , akkor mindent megtennék, hogy azt a döccenőt megoldjam. Nem mondom, hogy ez normális-e, de már más helyzetben én is voltam, hogy egyszerűen nem vittem pénzt. az Isten lássa a lelkem, egyszerűen ott maradt az asztalon, nem vettem észre, felkaptam a kulcsot és mentem.

Aztán a lány amit mond. Azt azért meg mondanám neki, hogy ne haragudjon, nagyon idióta vagyok, és elnézést, meg ezt életem végéig felróhatja nekem, csak az élete végéig az összes többi csókot, virágot, is fogadja el tőlem. De most komolyan.

2018. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!