Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, titek zavar, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titek zavar, ha a nő magasabb picivel, mint ti?

Figyelt kérdés
Őszinte véleményeket kérek,mekkora magasságbeli különbség zavarna,mi az,ami még nem zavaró? Voltatok már nálatok magasabb nőbe szerelmesek? Mennyivel volt magasabb,mint ti? Csak engem nem zavar ez,ha alacsonyabb a pasi vagy van még ilyen lány?

2016. márc. 12. 19:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok, szóval általában minden nő magasabb nálam. :) De eddig egyik kapcsolatomban sem volt ez probléma, engem nem zavar.


29F

2016. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
~10-15 centi különbséget is el tudnék fogadni. Szerintem nagyon szexi ha egy nő magas.
2016. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 P83 ***** válasza:
100%
181cm vagyok és voltam szerelmes egy velem egy magas lányba úgy, hogy előtte mindig azt hangoztattam, hogy 170cm-nél, ha lehet ne legyen magasabb, de hát ilyen az élet :)
2016. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Engem zavar.Az én felfogásom szerint a pasi legyen magasabb.
2016. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
183 cm vagyok az exem rámvert 2 centit ha magassarkút vett fel. Amúgy szeretem ha alapból magasabb, nehezebb, erősebb vagyok a lánynál. Ha nem így lenne nem mondanék nemet, de azért fura érzés lenne. 29/f
2016. márc. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

igen zavar, volt már kb velem egyforma "magas" barátnőm, az is zavart.


Egyébként 175 cm vagyok, valószínúleg h lennék 190, és bnőm is annyi lenne akkor kevésbé zavarna, csak alapvetően alacsony vagyok, ezért ha még optikailag is kicsinyít a barűátnőm az kellemetlen számomra.

2016. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én 188 vagyok és egy kezemen meg tudom számolni hány magasabb nőt láttam. Szerintem egyébként szép és nagyon nőies tud lenni ha egy lány magas.
2016. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Párom elég alacsony, őt zavarja, ha egy lány sokkal magasabb nála, de pár centin nem problémázna.

Engem lányként zavarna, de csak mert mini manó vagyok a magam 156 centijével.

2016. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna. Eléggé magabiztos vagyok ahhoz, hogy ne a férfiasságom megcsorbításaként fogjam fel, hogy alacsonyabb vagyok :).
2016. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna egyáltalán.
2018. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!