Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a társkeresőkön sokkal magasabbak a nők elvárásai, mint a való életben?

Figyelt kérdés
A való életben sok lánynak bejöttem már, több szép lánnyal volt már kapcsolatom. Viszont mostanság egyetem miatt nem nagyon volt időm személyesen ismerkedni, ezért gondoltam, kipróbálom milyen egy társkereső oldal, és nagyon meglepődtem, hogy mennyire másképp gondolkodnak ott a lányok, mint akikkel személyesen ismerkedtem. Pl. volt olyan csaj, aki csak simán rávágta, hogy neki olyan pasi kell, aki sötét hajú, barna szemű, és kigyúrt, úgyhogy én a világosbarna hajammal, zöld szememmel, átlagos testalkatommal labdába sem rúghattam nála. Vagy olyan is volt, aki elvárta, hogy legyen diplomám, meg biztos anyagi hátterem, ezek meg is vannak, de semmi kedvem nem volt ilyen lánnyal ismerkedni, akinek ilyen elvárásai vannak. Olyan is volt, aki azt kifogásolta, hogy a szüleimmel lakom 24 évesen, hát van amúgy saját lakásom, de inkább kiadom, mert amíg nincs egy komoly párom, addig egyedül semmi kedvem különköltözni, meg amúgy is jól kijövök a családtagjaimmal, szép nagy házban lakunk, ahol nagyon jól érzem magam. Aztán olyan lány is volt, akinek az volt az elsődleges, hogy legyen autóm, hát ez is olyan volt, hogy még meg se ismertem, de már elvette a kedvem, amúgy van jogsim, és a szüleim bármikor kölcsönadják a kocsijukat, bár bevallom utálok vezetni, azt meg pláne, ha egy lány erre akar kényszeríteni ,nem vagyok sofőr. Na mind1, még napestig sorolhatnám, csak furcsa ez , hogy a társkeresőkön a legtöbb nő rögtön mindenféle elvárással indít, amivel kiábrándítanak, akár megfelelek nekik, akár nem.

2016. márc. 17. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy 'nagyongyakorikérdés' kezd lenni :D Naponta ki van írva.


Mivel már számtalanszor leírtam:

Társkereső = húspiac. Ha te elmész húst venni te is a legszebbet veszed meg, ha van 50 lehetséges portéka. Lehet hogy valamelyik olcsóbb, táplálóbb, zsírszegényebb, te még is halandó emberként a legszebb húst veszed meg.


Valami hasonló van a társkeresőkön is, de szerencsére néhány okos ember rájött a teljes 22-es csapdájára és most ezen keresnek egy vagyont, hogy az emberek mennyire retardáltak.

2016. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
társkeresőn egyrészt nagy a választék, másrészt csak egy képet lát, és így a nők 99%-a az alapján dönt, mást el sem olvas. A való életben ott van a duma, a megjelenés, a viselkedés stb.
2016. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Magas az a való életben is.Aztán meg hoppon maradnak és vén fejjel,egy macskával a magány ellen,majd pattognak a bevándorlók,vagy a helyi csozék répáján.
2016. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A való életben nem tapasztaltam ilyesmit, persze lehet hogy ott is hasonló a helyzet, csak nem mondják ki. A társkeresőn viszont bátran leírják. Nem az lényeg, hogy megfelelek e nekik, vagy sem, hanem önmagában az ,hogy ilyen elvárások vannak. Én magamon kívül senkinek nem akarok megfelelni. Kiráz a hideg az olyan nőktől, akik ilyen bevásárlólista alapon választanak párt.
2016. márc. 17. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Végtelenszer több férfi van a társkeresőkön, így bármilyen feltételt is szab a nő, akkor is egy csomó jelentkező közül válogathat. És miért ne válogatna meg, ha egyszer megteheti? Ha csak 1 pasi van, aki megfelel neki a 100-ból, akkor is 300 közül választhat, ha egyszer 30 ezren vannak.
2016. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!