Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem idegesít tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít tinderen ez a "dobd-el-ha-bármi-gond-van-vele" gondolkodás a nőktől?

Figyelt kérdés

volt már néhány egyezésem, sima vagy super like-ra. Néhányan hamar ki is nyomták, általában néhány sor után. Gondolom nem tetszett nekik a nyitószöveg, egy kérdés, vagy akármi.

A nem létező csőrömet viszont baromira bsssza ez a mentalitás. "Nem tetszik ez a kérdés, nem tudok rá mit irni - akkor inkább kinyomom" - ? nektek lányoknak komolyan ennyit ér egy pasi? Hát rányomtatok könyörgöm! És akkor a legkisebb problémára a megoldás a másik eldobása?


2016. márc. 19. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Miért, konkrétan mit vártál?

Ha 20évesen mindenki a te tested után vágyna, te se nagyon lennél elnéző a jelentkezők hibáit illetően.

A piac diktál.

Nyugi, ugyanezt fogja csinálni, mikor majd elmúlnak 35 évesek...

2016. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem sosem volt Tinderem vagy hasonlóm, de most őszintén, nem randiztok, ez nem egy kapcsolat, amiben kompromisszumokat kell tenni ez csak Tinder.... Ha valami nem tetszik kinyomhatod, ez az előnye. Majd lesz más helyette.
2016. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

" És akkor a legkisebb problémára a megoldás a másik eldobása?"


Mi van? Ez Felnőtt és Párkapcsolat, hogy tinderen kinyomnak?


Azt hittem párkapcsolatról van szó a kérdésben, és nem idegen emberekről.

2016. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Figyelj tesó!

Ha a turkálóban a nő kiemel egy ruhadarabot, azt közel sem biztos, hogy meg is veszi, sőt talán fel sem próbálja. Meglátja, kiemeli, visszadobja. Tudom, szarul hangzik mindez, de ha ilyen felületen ismerkedsz, akkor te is csak egy tárgy vagy, ami a nő kedvtelését szolgálja. Ez egy felszínes közeg, de nem az egész világ ilyen. Csak tudni kell, hol keresgélj.

2016. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

az rendben b..meg, de nem azt irom, hogy "szia nagy a segged, ha lefogytál folyatjuk, ok?".


pl: mindketten swing-elünk, bejöttünk egymásnak, van 10 közös ismerősünk. Váltottunk 4 sort, az utolsó kérdésem "és hogy lehet, hogy még swing buliban sosem futottunk össze?"

2016. márc. 19. 14:08
 6/16 anonim ***** válasza:
Tindert nem ismerem, de kb mindenhol ez van, miért pont ott lenne más.
2016. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nemcsak lányok szokása, ne félj, mi lányok is szembesülünk ilyennel. A legelső ilyesmi tapasztalatom: matcheltem egy sráccal, ha jól emlékszem sportorvos volt, rámírt, elkezdtünk beszélni. Még nem tettem fel egész alakos képet, kért, küldtem is neki. Megköszönte, majd nemsokára rá írta, hogy most mennie kell, később beszélünk. Pár óra múlva mikor felmentem tinderre mit láttam? Már letörölt...annyi nem volt benne, hogy leírja az egész alakos kép után, hogy " bocsi, nem vagy az esetem". Nem haragudtam volna meg, mert nem tetszhet mindenkinek a külsőm, de az őszinteség jó lett volna, ahelyett hogy szó nélkül letöröl.
2016. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7.: ezt megértem, csak ha én annyit kérdezek, hogy "lesz még kép?" akkor 10-ből 6 már CSAK EZÉRT kinyom, sőt, láttam már ilyen kérdést itt, hogy "aki társkeresőn több képet kér, az a szexre megy ugye?"


... NEM, a pasik vizuálisak, mint ahogy nektek csakis és kizárólag a pasi feje számit, nekünk meg a nő mint egész. Klakk.

2016. márc. 19. 14:16
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Ez egy társkereső, mindenkinek megvan a joga, hogy elveszítse az érdeklődését, ha valami olyasmibe bukkan, ami nem tetszik neki. Én is olyan vagyok, hogy ha egy mondatból kiderül, hogy a pasinak olyan tulajdonságai, gondolkodása van, ami az enyémmel abszolút összeegyeztethetetlen, akkor fel is út, le is út. Inkább korábban, minthogy szemet hunyjon felette, és akkor meg azért piszkáljon meg ezen veszekedjetek, nem?

Tinderen ez meg fokozottan lehetséges, gondolom sok match van, van miből válogatni, megteheti az ember. Te is megtehetnéd.

2016. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

* 7-es vagyok


Persze,igazad van, azért is írtam le az én esetemet, mert nekem is rosszul esett, és hogy nemcsak nők szokása. De ezeken ne akadj ki, nem a te hibád, ha a másik nem egyenes. Mondjuk én abba is hagytam már a tindert, részben emiatt, mert nagyon felszínesnek érzem.

2016. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!