Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónapja ismerek egy pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja ismerek egy pasit, szerintetek vegyem komolyan vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elég keveset foglalkozik velem, hetente úgy 2x találkozunk mert " dolga van ezt értsem meg" telefonon soha nem hív fel, csak Viberen kommunikálunk bár ott sem túl sokat.. mikor erre is rákérdeztem erre is az volt a válasz,hogy nem lóg egész nap a telefonján, jön megy stb.. Elég fura de mivel még csak egy hónapja ismerjük egymást lehet én kombinálom túl, és nekem kellene elfogadnom,hogy az élete úgyanúgy megvan attól,hogy megismert engem .Célszerű lelépni ha nem csak én látom úgy,hogy ez már most az elején is felejtős?.. Én valahogy egy kapcsolat elejét nem így képzelem el, de sajnos egyedül nem tudok mérlegelni..
2016. márc. 24. 17:21
 1/8 anonim válasza:
Szerintem hagyd.Mert ha már a elején ennyire semmibe vesz nem hinném, hogy ez a későbbiekben valtozna.Tapasztalom szerint.
2016. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha találkozol egy pasival mindenképp elvárod, hogy felborítsa az egész életét akárhogy is érzi magát és napi rendszerességgel építsen be az életébe úgy, hogy 1 hónapja ismer?

Mi van ha teljes az élete, nem a párkapcsolat az egyetlen cél az érdekében és csak egy pozitív dologként gondol rá ami jó ha van?!

Igazából minden lány ezt várja el? Ismerőseid is ezen az állításon vannak ezzel kapcsolatba?

2016. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem az kell,hogy teljesen mostmár csak vele foglalkozzon.Napi egy telefon,heti egy találkozás a minimum,ha valaki érdekel.
2016. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem várom el,hogy felboruljon miattam minden DE mutassa akkor ki ha akar tőlem valamit és leállok az ilyen aggodalmakkal viszont nekem ez elég érdekes szitu én ezt abban az esetben tenném amit ő, ha csak választási lehetőségként tekintenék az adott lányra. Igazából lehet visszahúzódóm egy pár napig nem leszek elérhető, hívjon fel ha akar valamit de nem teszek többet, ha hívott találkozóra mentem de azért hülyének nem fogom magam nézetni :)
2016. márc. 24. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsi lány....ne légy ilyen naív!!!!

Egy időben én is éltem így, nem vagyok rá büszke. Nem véletlenül nem hív fel telefonon, mert akkor lebukna, kényelmetlen lenne a szituáció. Sokkal egyszerűbb viberezni, SMS-ket írogatni, mert az személytelen, azzal nehéz lebukni. Akkor keres, amikor éppen ráér és gondolom elvárja, hogy egy füttyentésre legyél kész és csinosan várjad és majd elvisz szórakozni majd egy kis szex és 1 hétig nem is látod. A magyarázat az, hogy sok munkája van és elfoglalt, meg mellékesen még van 2 Nő rajtad kivül az életében.

Ismered a barátait? A szüleit? Tudod hogy hol lakik? Mit tudsz Róla?

38F

2016. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hű, az apját ismerem az anyját nem. Az unokatesojanak már bemutatott. A barátait nem ismerem. Most megfogtal de azért hálás vagyok érte.
2016. márc. 24. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha felvállal Téged a barátai előtt, felveszi telefont amikor hívod, és megígéri ,hogy ha van egy kis ideje akkor azonnal keresni fog,és nem amikor éppen kedve van, akkor kezdhetsz bizakodni. Pillanatnyilag csak alkalmi partner vagy, de még lehetsz barátnő is, elsősorban ez a pasi hozzáállásán múlik illetve azon, hogy meddig hagyod ebben az állapotban tartson.

38F

2016. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de azthiszem nem ilyen pasira van szükségem!
2016. márc. 25. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!