Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor a lány külsejét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor a lány külsejét nézve taszítónak számít, ha a karjáról nem tünteti el a szőrt? Illetve lányok, ti azt is le szoktátok szedni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem erősek a szőrszálai, akkor nem gáz, de ha erősek, akkor jobb, ha leszedi. Nem taszító akkor sem, de én férfiként jobban szeretem úgy.
2016. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Le szoktam szedni. Sápadt bőröm van és szinte fekete szőröm, brutálisan nézne ki egyébként.
2016. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, de magam miatt. Meg mert festek, és gyakran van, hogy száradás után már csak a higító szedné le a festéket, a bőrről lejön vizzel is, a szőrről nem.


Amúgy sose volt gond. Párom vagy az exeim sose nézték. Szerintem a pasiknem veszik észre ha nem nagyon szőrös. Kár ezen parázni.

2016. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Már gondoltam rá párszor, hogy le kéne szedni, de nem olyan erős, hogy zavaró lenne. Nem is tette még szóvá senki.
2016. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 RRR ***** válasza:
100%
ha nem tűnik el benne a karórája,nem
2016. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszi! csak azért érdekel, mert egyszer én már leszedtem magamnak, és ha azóta meghagyom, akkor olyan "férfiasnak" érzem...és ezért is érdekel, hogy a pasik foglalkoznak-e ezzel egyáltalán, vagy csak nekem lett feltűnő magamon :)
2016. márc. 28. 15:22
 7/20 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés azokhoz akik leszedik, ti mit használtok erre a célra?
2016. márc. 28. 15:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem erős, mégis leszedem. Nem más miatt, magam miatt, mert így jobban érzem magam.

Egyébként is 5 perc az egész, epilátorral lekapom és annyi. :D


23N

2016. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Borotvát semmiképpen nem ajánlom, mert attól megerősödik a szőr.

Gyanta vagy epilátor.

Ha nem akarsz mindig kozmetikushoz járni vele, akkor epilátor. :)

2016. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
Igen 'leszedem' borotvával évek óta,(nekem a borotátol nem erősödik meg a szőr.) 1héten egyszer szoktam.Már nem olyan világ van mint régen, mára már sok Nő borotválja, persze ha szőke,es nem erős a szőr, akkor kb megse látszik, de egyebként eléggé undorítónak tartom.Páromat zavarná is, ha nem lenne borotválva. 19/N
2016. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!