Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor a lány külsejét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor a lány külsejét nézve taszítónak számít, ha a karjáról nem tünteti el a szőrt? Illetve lányok, ti azt is le szoktátok szedni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 15:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szoke es nem latszik. De epilalom.

N

2016. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

13 éves korom óta rendszeresen borotválom, heti két alkalommal, télen és nyáron is. Eddig nem erősödött meg. Nekem a szőrszálak hosszával volt bajom, mert kb. egy centisek voltak, szerencsére a színével nincs gond, az világosbarna. Szerintem a páromat zavarná, ha meghagynám. Sokszor hagyja el a száját a "láttad milyen szőrös a karja/lába/hasa?" mondat, ha pl. filmet nézünk, vagy az utcán ha elmegy mellettünk egy lány.

21/L

2016. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

én annál az egy alkalomnál borotvát használtam, de meg is bántam, mert a már másnapi a szúrós bökő érzés irtó kellemetlen volt, másrészt a bőröm teljesen kipirosodott tőle.

Epilátorból melyiket érdemes választani?

2016. márc. 28. 16:18
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én gyantázni szoktam, nem lesz szúrós utána.
2016. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedtem le még soha, nem is fogom. Szerintem teljesen normálisan néz ki, nem láttam még olyan nőt, akin furán nézett volna ki, hogy a karja szőrös. De persze ez szubjektív.
2016. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja szedtem le gyantával, mutattam a páromnak büszkén milyen kis babapopi lett, aztán csak furán nézett, hogy miért szedtem le? mert amúgy nem különösebben feltűnő, aztán azóta néha leszedem ha elkap a hév, de sztem a pasik túl sokat nem tulajdonítanak neki, ha nem hófehér vagy, és vastag fekete szőrű
2016. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős, de sosem szedném le. Fiúkat nem szokta zavani, engem meg aztán végképp.
2016. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem borotválom / gyantázom. Középbarna szőröm van... néha nagy ritkán rámjön az ötperc, hogy jaj, de zavar, aztán rájövök, hogy igazából mégsem, csak a média miatt hiszem azt. Ha fekete lenne, leszedném. Nem az a láthatatlan szőke jellegű, de sztem nem is zavaró (nem annyira sűrű, nem annyira sötét, nem annyira hosszú). Vőlegényemet sem zavarja.


Akkor leszedném, ha kifejezetten reprezentációs eseményen kellene részt vennem.

2016. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

En leszedem mar eleg regota, erdekes modon nekem nem szur, nem is erosodik meg, pedig jo ideje hetente borotvalom.

Parom meg a baratai konkretan ki vannak akadva a szoros noi karon, en ezt nem igazan ertem, hogy miert, mindenesetre szerintuk alap, hogy egy no szedje le a karjarol is a szort. Es ez nem egy-ket ember, hanem egy konkret haveri tarsasag 15-20 emberrel.

2016. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mikor beszóltak a suliban, hogy ott megy a szőrös karú lány, akkor leszedtem.
2016. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!