Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hogy viszonyulnátok egy ilyen pasihoz? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,egyedül élek,igényes vagyok magamra, szeretem a különleges dolgokat,a luxust. Szeretek szórakozni,étterembe járni. Belső tulajdonságaimat tekintve ambiciózus,kedves,megértő,intelligens vagyok de néha hazudok és kicsit hiú is vagyok.Külsőre igényes,mindig divatos/elegáns ,szeretem ha jól nézek ki,magas vagyok,átlagos testalkat.

A munkámat tekintve jól keresek és szeretem is ,de van ,hogy este nem vagyok otthon(nem azért mert olyan sokat dolgoznék ,csak úgy jönnek ki a dolgok).

Kort írjatok ha kérhetem,köszipuszi.


2016. ápr. 3. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ertelmesebbje nem allna veled szoba miutan elolvasta a kerdesed, de egy butabb es felszines csajjal viszont lehet hogy jol ellennetek akar honapokig is. Hat igy.
2016. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
plázapi..áknak való vagy, nem rendes nőknek
2016. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ebből probléma lenne a "néha hazudok" és az hogy nem tudod helyesen használni gépeléskor a vesszőt.
2016. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Látom neked sem megy, majd elmegyünk együtt különórára ;)!
2016. ápr. 3. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
A hazudozás senkinek nem jön be. Előttem a köszipuszi dologgal vágtad el magad. Ezt még csak nagyképű idiótáktól hallottam.
2016. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerülném, mint a forró kását!
2016. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem tudod helyesen használni gépeléskor a vesszőt."


ha csak gépeléskor nem tudja, az még nem baj :D

2016. ápr. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, engem egy ilyen hozzád hasonló hülye pénzel. Havonta 150ezret kapok pár óra melóért. Erre jók vagytok, többre nem :)
2016. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!