Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas lányként hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányként hogyan lehet jól ismerkedni? Mmint hol keressek párt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén ráérek :) ( 192cm )
2016. ápr. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Keress tinderen pasit, tízből kilenc azt írja ki magáról, hogy ő 190 centi felett van... :D
2016. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem tinderen és társkeresőkön a leírásom első sorában van kiírva, hogy 197 cm magas vagyok. A magas (180+) lányok erre nagyon tapadnak. Ilyen helyeket érdemes megpróbálnod.

Gondolom te sem akarsz tőled alacsonyabb vagy pont veled egy magas srácot magad mellé. Annyi még, hogyha valahol meglátsz egy magasságra neked megfelelő srácot aki tetszik, akkor próbálj odamenni valahogy a közelébe vagy köré, hogy észrevegyen téged.


Én pl a 197 cm-es magasságommal szintén a 178-180 vagy az feletti lányokat kedvelem nagyon és örülök ha ilyen lánynak tetszem és ő is ad valamilyen jelet


25/F

2016. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Anzelo válasza:
Netes társkeresőkön. Én ott találtam magas nőket, mert sajnos a környezetemben alig volt. Magas férfiak is vannak hasonló helyzetben, majd megtalál az egyik.
2016. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is magas vagyok, és társkeresőn ismerkedtem meg a párommal. Ott az a jó hogy kereséséi feltételeknél be tudod állítani a magasság intervallumot :) Próbálkozz, hátha összejön.
2016. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
úgy hogy lehajolsz,letérdepelsz.most komolyan ,a gyk népköztársaság mondja meg hol keress párt?! :P hány éves vagy?
2016. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!