Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzás törvényével jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzás törvényével jöttetek már össze az általatok "kiszemelt" emberrel?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon találkoztam először a vonzás törvénye fogalommal.Már régóta foglalkoztat az agykontroll,de most vagyok anyagilag és időben is azon a szinten hogy nemcsak néha olvasgatva tudok a témával foglalkozni,hanem komolyabban is. Gondolkodtam már agykontroll tanfolyamon,de írják páran hogy egyedül is el lehet sajátítani.Szeretném megtanulni és persze helyesen is alkalmazni.Van egy kiszemelt férfi az életembe akit be szeretnék vonzani.A sors véletlene vagy fintora hogy pont abban a kerületben van a vállalkozásom ahol lakik.Nem volt ebben semmi direkt..idővel tudtam meg hogy a környéken lakik.Ő nem ismer engem,viszont én sokmindent tudok róla.Viszonylag közismert bizonyos körökben (előadóművész) és nagyon hasonít az érdeklődési körünk.Viszont miután alaposan körbejártam minden közös pontot utána szeretném alkalmazni a vonzás törvényét illetve ezért fogok a későbbiekben kezdeményezni(levelet írni neki).Olyanok válaszát várom,akiknek segített a vonzás törvénye,akik ily módon összejöttek a kiszemelt nővel/férfivel.Akik nem hisznek a vonzás törvényében és az agykontrollban azok legyenek kedvesek továbblépni a kérdésemen.Köszi!

2016. ápr. 11. 13:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 10: Érthetően írtad, és végül is működhet.

Ha belegondolok, így jöttem össze a párommal... bár mi már addigra ismertük egymást, tudtam, hogy milyen a személyisége, mik a vágyai, még a hibáit is ismertem. :)

Aztán egy alkalommal kettesben találkoztunk "átbeszélni valamit". Én akkor úgy mentem, hogy bármi lehet, de úgy voltam vele, hogy nem akarok mindenáron összejönni vele, hanem inkább figyeltem magam, hogy érzem magam vele kettesben, és hogy annak alapján lehet-e köztünk bármi. A találkozó végén úgy jöttem el, hogy "őt akarom!". Mint utóbb kiderült, benne is megindult valami, így aztán a következő találkozónkon össze is jöttünk és azóta is együtt vagyunk. Életemben nem volt még ilyen jó kapcsolatom. :)

2016. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szívből örülök hogy ilyen jól alakult a helyzeted/helyzetetek. Én is így vagyok vele, hogy először meg szeretném ismerni tüzetesen a személyiségét.Ha pedig meg már randin vagyunk ott úgy is elválik hogy az a bizonyos tűz megvan-e mindkét részről vagy nincs.
2016. ápr. 11. 19:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy pont erről beszél-e, de leírom.

Még középiskolában volt egy srác, akire rá voltam kattanva. Minden este úgy feküdtem le hetekig, hogy elképzeltem, hogy átölel/a karjaiban tart, hogy vele vagyok. Aztán szépen összehozott a sors vele. :) Érdekes, hogy PONT ugyanúgy ölelt, ahogy elképzeltem. ;)

Azóta sem történt ilyesmi, bárhogy is próbálkozom. :S

2016. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ez az elme ereje volt-e vagy sem, lehet csak a sors akarta így, de azért elmesélem :)

Nekem is volt egy kiszemeltem, bár tisztában voltam vele hogy komoly kapcsolat nem alakulhat ki közöttünk több ok miatt sem, csak alkalmi, de nem is vágytam többre mert még fiatal voltam. mondhatni belezúgtam. Rengeteget álmodtam vele, és folyton olyan emberekkel találkoztam akik ismerték, pedig másik városban voltam, és nem is olyan közel. Az ezután nyáron találkoztunk, és egy rendezvényen összegabalyodtunk de a világon nem gondoltam volna hogy ez megtörténik. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, és mondhatni szeretem. sokat gondoltam rá és én is próbáltam "bevonzani".

szerintem ez is személyiség függő, ha egyszer nem jövök be valakinek csinálhatok én akármit, ha nem kellek neki akkor így jártam. fordítva ugyanez igaz.

2016. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!