Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viselkedtek egy olyan fiúval, akin látjátok, hogy bejöttök neki?

Figyelt kérdés
Adott a szituáció, látjátok a fiún, hogy vonzódik hozzátok, de még nem mondta ki. Ilyenkor ti mit tesztek, ha nektek is bejön a pasi, és mit tesztek ha nem jön be?

2016. ápr. 19. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy ideig flortolok vele,de ha nem lép azután sem,akkor felejtos...Most ép így jártam :/
2016. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd? Mit értesz azalatt hogy "flörtölsz vele", hogyan jelzed számára, hogy szabad a pálya?
2016. ápr. 19. 19:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Szemezés,mosoly,próbálok a közelébe lenni..ilyenek :) Csak egy idő után unalmassá válik,hogy hiába látom,hogy bejovok az illetőnek,nem lép semmit.
2016. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj, hogy más nők meg azt írják, hogy az az unalmas számukra, ha egy pasit túl könnyen megkaphatnak.


A másik meg hogy a férfiak iszonyúan bénák jelolvasásban, amikor egy nő azt hiszi , hogy egyértelműen jelezte a férfi számára, hogy szabad, akkor a férfinek valószínűleg még fogalma sincs róla, h van e esélye az adott lánynál.

2016. ápr. 19. 19:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Noi logika...inkabb hagyja a sracot, csak ne kelljen tennie valamit a pislogasokon kivul
2016. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,mit nem lehet ezen nem észre venni.Nyilván jó,ha van egy kis játék,de a végtelenségig húzni,az már nekem nem az igazi,és igen, én elvárom,hogy a pasi tegye meg az első lépést,számomra az az igazi férfi!Ha nem ő tenné meg,hanem én,már nem tekintenem annak!Sajnálom,de ez van!Ezt a " női logikát" meg hagyd már légyszi,annyira gáz!Ennyi erőből irhatnam én is,hogy hagyta az egészet...Nekem kiábrándító,ha nem mer elém állni.
2016. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"én elvárom,hogy a pasi tegye meg az első lépést,számomra az az igazi férfi"


"Nekem kiábrándító,ha nem mer elém állni."


Mert anyuci apuci erre nevelt? esetleg még azt nem várod el hogy a férfi tartson el ebben az országban?

Nyugodtan duzzoghatsz, de egy párkapcsolathoz mindig is 2 ember fog kelleni. Ha csak az egyik tesz érte, az nem fair. Pislogással meg mosolygással megtapsolhatod magad, ha te sem teszel semmit, akkor konkrétan ugyanabban a cipőben jársz mint a pasi, szóval te sem vagy különb nála. Én nem szólok bele a magánéletedbe, de szerintem nagyon kicseszel magaddal ha követed ezeket az idióta társadalmi beidegződéseket miszerint a férfinak kell lépnie előbb, neki kell eltartani a nőt, egyéb baromságok.

2016. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát öregem,ennek nagyon olyan szaga van,hogy balf..sz vagy a nőkhöz,emiatt ledegradalsz engem,és igencsak messzemenő következtéseket vonsz le rolam,miszerint én azt is elvárom,hogy egy férfi tartson el.Arról nem beszélve,hogy 'anyucit,apucit" emlegetsz,aminek abszolút semmi köze a témához!De komolyan,egy nőnek kellene felszedni egy férfit? Csak mert te puha p.. vagy hozzá?Nem mondom,vannak olyanok,akik buknak erre,sőt!Vannak olyan nők akik kifejezetten szeretnek kezdeményezni,de ezt pl.nem minden férfi dijazza!Szóval,már meg ne haragudj,de saját izlesemet,elvarasaimat ne te döntsd el!
2016. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen konnyel puhapocsozol le minket, mikozben fingod sincs arrol, milyen ez az egesz. Remelem a pasid nem fogja felakasztani magat melletted. Gyereket meg ne csinaljatok lehetoleg
2016. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Hát öregem,ennek nagyon olyan szaga van,hogy balf..sz vagy a nőkhöz"


Egy igazi férfi csak akkor lép ha a nő normális jeleket ad!

Tudod hogy van ez, nem megyünk házhoz pofonért! Az hogy rámosolyogsz valakire vagy belenézel a szemébe az hétköznapi dolog, nem tudom melyik világban élsz!


Csak is azért "degradállak" le téged mert még neked van problémád a pasival aki valamiért (amit meg is értek 100%-osan) nem tette meg a lépést. Igen vannak, olyan pasik akik nem szeretik ha a nő kezdeményez és vannak olyanok is akik nem szeretik ha a nők egyértelmű jelzései csupán összezavaró idióta dolgokkal azonosulnak (mosolygás, csíííz)


"De komolyan,egy nőnek kellene felszedni egy férfit? Csak mert te puha p.. vagy hozzá"


A pali is biztosan felszedett volna ha nem a szőkehercegre várnál fehér lovon, de legalább megmenekült egy ilyen "nő"-től amilyen te vagy ;)

2016. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!