Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sikerült már nálatok jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már nálatok jóval szebb lányt felszedni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy te úgy 5-ös, a lány 10-es.

Ekkora különbséggel lehetséges?


2016. ápr. 20. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Amíg embereket, lányokat, meg magatdat számokkal illeted, addig még messze vagy attól, hogy a "felnőtt párkapcsolatok kategóriába" írj. Megsúgom 14 évesen még nem vagy felnőtt...sőt még ha papíron 19 is vagy, de ilyen hülyeségeket írkálsz, még akkor se mmeniősülsz felnőttnek.
2016. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag inkább ő szedett fel engem :D Nem is igazán értettem a helyzetet, de végül is jól megvoltunk nagyjából egy évig. Neki bomba test, nagyon szép arc, én pedig akkor még nagyon vékony és visszahúzódó voltam. Érdekesség, hogy most már ezek nem jellemzőek rám, mégis sokkal sikertelenebb vagyok a lányoknál, mint akkor :D
2016. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze, sőt szerintem volt ennél nagyobb különbség is ... :-D
2016. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Durván évente egy-két alkalommal van, hogy valamiért megtetszem egy nagyon szép lánynak.

Én sem nézek ki amúgy rosszul, szerintem olyan 10-ből 7-es, átlagosan jó vagyok külsőre.

Ilyenkor ezt mindig ki kell használni, erre már rájöttem (a múltban nem tettem) és egyből próbálkozni kell nála. Így az életemben már volt 10-ből 8-as lány (erősen modellnek való), aki sokkal szebb volt, mint amilyen jóképű én magam vagyok.


Persze kérdés hogy nálad mit jelent a 10-ből 10 és a 10-ből 5, de azt tudom hogy én sem vagyok egy csúnya gyerek (sőt), de voltam már szerencsére nálam szebb lánnyal és nem is csak egy éjszakára.

Feleslegesnek tartom állandóan csak szép lányoknál próbálkozni, de amikor minden jel arra utal, hogy nagyon bejössz egy szép lánynak, akkor egyből le kell csapni a lehetőségre, mert olyan ritkán van, ha te magad nem tartozol a férfiak felső 5%-nyi krémjéhez.

2016. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló


Nem csupán én minősítem számokkal az embereket, hanem az egész világ. Sajnos, és a sajnos kihangsúlyozva, a mai világban kialakult szépségkultusz ilyenné tette az embereket. Ennek sajnos én sem vagyok a haszonélvezője, de alkalmazkodnom kell a társadalmi elvárásokhoz.

28 éves vagyok. És a GYIK-on vagyunk kérem, nem valami tudományos konferencián!

2016. ápr. 20. 12:02
 6/14 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is szebb nálam. :)


16/L

2016. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

2,4


Igen, velem is előfordult már, hogy nagyon szép, dögös lány jött oda hozzám, és annyira meglepett a dolog, hogy mire feleszméltem, hogy mi történik, már késő volt mert nem voltam elég rámenős és lelépett más palihoz.

Amúgy én sem vallom azt, hogy 10- es lányra kell törekedni. Én láttam vonzó lányokat 6-10 között minden kategóriában.

2016. ápr. 20. 12:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Én pl. tipikusan 10/5-ös vagyok és nem volt 6-osnál jobb nőm soha.

Persze lehetséges, hogy ha nem lennék antiszoc, eljárnék társaságba, akkor az átlagosnál jobb humorom és fejlettebb intellektusom többre predesztinálna, viszont a 10-es nő túlzásnak tűnik.

Pedig tudom, hogy őket kevésbé szólítják le, mint a 7-8-asokat és maguk meg nem kezdeményeznek, mert csak furcsán néznek rájuk olyankor, de ettől még nem hiszem, hogy volna náluk esélyem.

2016. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8


Hát kevesebben mennek oda tény, mert belátják a legtöbben, hogy nincs esélyük náluk. Ők meg, a 10-es lányok úgy vannak vele, hogy a 10-es pasik úgyis odamennek hozzájuk, így nem kell fáradozniuk minden nap azzal, hogy elküldik a csúnya lúzereket. Szerintem nekik is könnyebb így, hogy kevesebben próbálkoznak náluk, ám minőségibbek, már ha lehet így nevezni a pusztán külső szempontjából magasabb rendű embereket.

Ha meg átlagos, vagy csúnya is odamegy hozzájuk, és épp nincs senki isten pasi kéznél, akkor ha izgalmas a karaktere, tetkós, estleg rosszfiús és gyors az autója akkor előfordul, hogy kap egy esélyt a magasabb rendű, 10-es lánynál. De ha összejönnek is, csalni fogja jó pasikkal. Ha ez annak a pasinak megfelel, akkor lehet hosszú távon is gondolkodni.

2016. ápr. 20. 13:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindig elcsodálkozom rajta, hogy milyen jó csajokat tudok felszedni. Persze ekkora különbség nem volt én vagyok egy 7-es, és 8-as, 9-es csajaim is voltak. De volt 6-os csajom is.
2016. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!