Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sikerült már nálatok jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már nálatok jóval szebb lányt felszedni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy te úgy 5-ös, a lány 10-es.

Ekkora különbséggel lehetséges?


2016. ápr. 20. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#1- es vagyok.

Szóval hogy reagáljak az #5- ös hozzászólásodra:


Először is akkor ezekszerint én nem vagyok az egész világ része? És hogy csakazért is tudományosan fogalmazzak, az "egész világ" halmaznak nincs komplementer halmaza, tehát minden kötelezően az egész világba tartozik...tehát akkor hamis az állítás, hogy az egész viág így tesz! :)

Szóval komolyra fordítva és akkor mivan, ha sokan mások is azt teszik? Lázadj a rendszer ellen, ha valami nem tetszik akkor ne hajts előtte fejet, hanem állj ki a véleményed mellett, sőt légy rá büszke, hogy nem tartozol a birkák közé (itt megjegyezném, hogy hipszterek is ugyanúgy birkáknak számítanak). Ettől már "pár fokkal" férfiasabb leszel és már kevésbbé számítanak a számaid...bocsánat a világ számai. NEM KELL alkalmazkodnod semmi hülye trendhez, csak, hogy ki ne lógj a sorból, hidd el nem attól fognak a jó nők behugyozni ha meglátnak téged, hogyha majmolod a divatot és a trendet. Én pedig 29 vagyok. Hidd el ha bajod vannak a csajozással azt ne fogd a "világ számaira".

2016. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11


Gyanítom, hogy neked megvan a titkos recept csúnyáknak a jó nők befogására. Naponta váltogatod a szupermodelleket ezzel a világ ellen lázadó életfelfogással?

2016. ápr. 20. 14:17
 13/14 A kérdező kommentje:

10


Ne csodálkozz, 7-es kinézetből már elég jót ki lehet hozni. El tudsz érni 8-at, szinte 9-et ha jó a stílusod.

5-ösből nem sokat lehet kihozni már.

2016. ápr. 20. 14:21
 14/14 anonim ***** válasza:

9-es

Én nem látom ilyen rózsásnak a 10-es kategóriás lányok helyzetét.

Egyfelől odamegy hozzájuk a 9-10 pasi, aki nagyon tudja magáról, hogy puncimágnes, de számukra a 10-es lány is csak "egy" punci. Megdugatni magát egy 5-ös csaj is tudja simán, ráadásul hasonló kaliberekkel, ez nem nagy tudomány egy csajnak, de olyat találni, hogy mindkettőtök akarja a másikat, na az már kihívás.

Na most egy 5-ös csaj odajöhet bárkihez, kicsit megrezegteti a szempilláit és kész. Meggyőződésem, hogy a legtöbb kapcsolat ma így alakul ki: a lány kinéz valakit, akivel leszólíttatja magát.


Egy 10-es lány ilyet nem tehet.

Gond el, hogy én, 5-ösként, mi a fenét szólnék, ha egy Palvin Barbi elkezdene flörtölni velem?

Sok dologra mernék gondolni, de valahogy arra, hogy tényleg érdeklődik irántam, nem hiszem.


Szóval mit tehet a 10-es lány?

Semmit! Egyszerűen meg vannak lőve.

Felmegy társkeresőre? Simán kamu profilnak nézik...

Megkéri a barinőket, hogy kerítsenek neki?

Seems so desperate...

Egy fullos csaj esetlenül a pasik világában pedig még ki is nevetteti magát a többi csajnál, mert hát ő narancsbőrös, az meg kancsal, azt mégis folyton van pasijuk, boldogok, postolgatnak, néhol gyerek is befigyel,stb.


Ha megválaszthatnám, hogy mi legyek a következő életemben, én biztosan nem 10-es csaj akarnék lenni.

2016. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!