Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem merek megszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem merek megszólítani egy csajt?

Figyelt kérdés

Szinte bárhol vagyok, nem merek megszólítani egy lányt sem, bezzeg utána már: jahj de jó lett volna... Ez gyávaság?

15/f BP


2010. ápr. 6. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ja az, kezdj el próbálkozni, az első siker után magabiztosabb leszel
2010. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem csak szerintem teis úgyvagy h egyből vmi nagyot akarsz mondani, h nagynak tűnj. Csak odamész köszönsz esetleg oylan helyen vagy akkor iszol vmit? ilyesmi ah nem akkor hogyhívnak megkérded bemutatkoztok és már elis kezdődött a beszélgetés csak nyugodtan próbáld
2010. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha személyesen ne mtudod a csajokat megszólitnai, kérd el msn-jét és probáld úgy ;)
2010. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, próbálkozz...és ha nem jön be elsőre, akk se aggódj, és ne add fel könnyen! Valahogy gyűjts erőt!

Sok sikert:)

2010. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, csak ahhoz meg kell szólítani, hogy mi az msn-címe.
2010. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Hát...Ugyanebben a cipőben járok.

Nem tudom,legyél merészebb....

2010. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De am msn-en tényleg könnyebb bátornak lenni...
2010. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz! Mindig az első a legnehezebb, a többi már adja magát. Menj oda, és kezdj el beszélgetni. És mindegy mi történik: soha ne add fel!
2010. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia kishaver :). Én sem vagyok az a vagány fajta srác, de tudok ajánlani neked egy lehetőséget. Amikor megpillantod a lányt, akit meg kellene szólítanod, és a torkodban dobog a szíved, először vegyél egy jó nagy levegőt a szádon keresztül (amekkorát csak tudsz), majd fújd ki hosszan akkor érezni fogod, hogy lenyugodsz. Csak próbáld ki. Ha még mindig úgy érzed hogy túl para vagy ismételd meg és lazább leszel. Majd vedd úgy, mintha az egyik oszt.társ nőd lenne. És hát oszt.társ nőd nek csak szoktál köszönni nem? :). És szólítsd meg úgy hogy pl. van olyan oszt.társad akinek az a neve hogy Nóra, akkor mondd neki: Szia/Hello Nóri! Hogy vagy? és mosolyogj rá :). Ő reagálni fog rá valami olyat hogy szerintem összetévesztesz valakivel. Te: ó pedig teljesen úgy nézel ki mint Nóri. Még akkor is ha egyáltalán nem úgy néz ki :D. Kell egy kis zsiványság ;).

Ő: Pedig én nem Nóri vagyok. És ha látod ,hogy közbe mosolyog rád vagy vigyorog akkor van esélyed :). Akkor folytasd úgy hogy: Akkor bocs nem azt mondtam, hogy teljesen olyan vagy, mert hogy tudom minden csaj különböző. De akkor is ismerősnek tűnsz valahonnan... Nem a xy suliba jársz? (Ilynekor mondd a suli nevét ahová jársz ). És akkor már el is kezdödött a beszélgetés. :) Hajrá!

Egy 24/F voltam.

2010. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja még az elözö vagyok. Elsőre tudom ez nem könnyű és könnyen be lehet égni hogy beparázik az ember és csak összevisza makog. Lényeg, hogy ne hadarj és ne dadogj. Az is jó ha kezdésnek csak odáig eljutsz, hogy megszólítod hogy Szia Nóri! Hogy vagy? Ő mondja nem vagyok az stb... és te bocsánatot kérsz és ennyi. De akkor már eljutottál oda hogy MEG MERTED ÉS TUDTAD
2010. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!