Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem merek egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek egy szép lányt se megszólítani?

Figyelt kérdés
az a baj,hogy simán elbeszélgetek számomra teljesen érdektelen lányokkal bármiről,de ha már tetszik az illető ott abban a pillanatban,mikor megszólítanám mintha egy falba ütközök:( miét van?21 éves vagyok.
2010. jan. 20. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

én pont így vagyok a pasikkal :)

18 L

2010. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és neked volt már kapcsolatod,vagy nem is szólított még meg egy fiú sem?
2010. jan. 20. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési problémák. Próbálj meg minél több lánnyal minél több szituációba, helyen beszédbe elegyedni. Egy idő után levetkőzöd.
2010. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. volt már kapcsolatom - nem túl komolyak - de nem én kezdeményeztem. olyan még nem volt, hogy én szólítottam le egy srácot...
2010. jan. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert aki szép, annak hatalma van feletted. És ha valakinek hatalma van felettünk, meghülyülünk, ilyen az emberi természet! A gyönyörű lányokhoz is ki kell fejleszteni azt a hozzáállást, hogy egyenrangúként kezeld őket a nem-szépekkel, és ne is figyelj arra, hogy ő tetszik neked vagy sem, amikor szóba elegyedsz vele. Majd ha már dumáltok és kicsit lazább vagy, akkor már lehet ezen agyalni, de addig nem, mert elcseszed és leégeted magad előtte. Persze tudom, könnyű ezt mondani.:P
2010. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem értem az ilyen pasikat. miért féltek a szép lányoktól vagy az olyanoktól akik bejönnek nektek? Még mindig a pasiknak kell kezdeményezni. vol olyan srác aki 2 évig volt belém szerelmes és nem merte bevallani, holott egyértelmű jeleket küldtem neki, hogy nekem is tetszik. aztán most derült ki, hogy lehetet volna egy szupi kapcsolatunk, de nem lenn mert a srác félénk volt. Azt javaslom, hogy ha tetszikvalaki, vegyél egy mély lélegzetet és menj oda hozzá és hívd el valahová, egy próbát megér, még ha nemet mond akkor is. 21/L
2010. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
így fogok tenni,köszönöm.
2010. jan. 21. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!