Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 30 évesen csak albérletben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évesen csak albérletben élek, (6 éve dolgozok és még csak 3 millió ft megspórolt pénzem van) akkor elszörnyedve menekülnek a nők?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön ismerkedtem közeli, 30 as nőkkel. Kérdezték mit dolgozol, kivel lakom? Mondtam, hogy bérelt lakás. A 3 ból 2 nő azonnal eltűnt, a 3. pedig 2.5 napja ne válaszol (előtte minden nap írta többször is).
2016. ápr. 20. 17:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem társkeresőn kell ismerkedni.
2016. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%
üdv a valóságban barátom!
2016. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem laknék itthon albérletben. Külföldön talán.
2016. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Most ért nemrégen véget egy 2 éves kapcsolatom. Akkor nem volt gond, hol élek.
2016. ápr. 20. 17:23
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

Itt nem a bérelt lakással volt a probléma szerintem.


Gondolj csak bele.


Ha munkásszállón laknál , vagy szülőkkel?

Akkor ahhoz képest az albérlet igenis nagy dolog.

Azt fenntartani egyedül nem két fillér.


Mit írtál még?

Valami mással volt problémájuk szerintem.

2016. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Elég gáz nőket fogtál ki! Szerintem ez egyáltalán nem gáz.
2016. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

1. nem tudod biztosan, hogy miért léptek le, nincs valós okod feltételezni, hogy a lakás-téma miatt.

2. ilyen kis számú példából nem szabad következtetéseket levonni.

3. netes beszélgetésekből alapból nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, mert szegényes, félreérthető, hitvány kommunikációs forma.

4. a társkeresőkön az emberek torz képet mutatnak magukról. Nem szabad az alapján ítélni, amit ott látsz.


Összefoglalva: nem. Van, akinek számít, van, akinek nem számít. Nekem még 3 millió forintom sincs megspórolva 29 évesen, albérletben lakom, de cseppet sem érzem, hogy ez rossz. Már nem nagyapáink idején élünk, amikor 5 generáció leélte az életét egy helyen. Miért telepednél le 30 évesen?

2016. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Szóval akkor hol kellene élnem? Otthon szülőkkel? Vagy szülők által részemre vásárolt lakásban (persze, már csak anyám él, örül ha magát el tudja tartani a béréből). Vagy 10-20 milliós hitelt nyomjak 10+ évig? Ördögi kör.
2016. ápr. 20. 17:25
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem egyszerűen csak idiótákat fogtál ki. Az előző kapcsolatodban nem jelentett problémát, tehát nyilván nem menekül mindenki..

A spórolt pénzedről meg nem kell tudniuk.


Én az albérletből egyébként semmire nem következtetek. A nagybátyám a lakás/házbérlés híve. Nagyon jól élnek, de 50 éves koráig bérelt lakásokban/házakban élt. Sokkal praktikusabb volt, hogy mobilis legyen a munkája miatt.

2016. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem az albérlet és nem a 3 milliós spórolt pénzzel volt a gond. Ezt én most így borítékolom neked.


Valahol máshol kéne a hibát keresni.

2016. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!