Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb nő, mint itt ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő, mint itt ez egy társkeresőről, miért nem vallja be még önmagának sem, hogy igenis felszínes és a legfontosabb egy jó külső egy pasiban?

Figyelt kérdés

Sajnálom uraim, de egy borzasztó gyarló, sekélyes értékrenddel rendelkező némber vagyok, ugyanis vizuális vonzalom (fénykép) nélkül egészen egyszerűen képtelen vagyok a vilàgot négy sarkàból kiforgató szerelemre lobbanni, hiába is minden pozitiv belső tulajdonsàg, értékek és a satöbbi... Tudom ez érthetetlen, hiszen a férfiak bàrkivel képesek őszinte, mély érzelmeken alapuló kapcsolatot kialakítani, tekintet nélkül arra, hogy az adott hölgy esetleg lenyelte a szomszèd 3 gyerekét, vagy èppen a nyári szünet tátong a fogai között... Tudom, az èn készülèkemben van a hiba. --- kérem kapcsolja ki készülèkét ---


(azért csak sikerült néhány szót összekaparni magamról). ;)


2016. ápr. 20. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem is számít a külső, ettől most jobban érzed magad??? Ha nem vonz a pasi, onnantól megette a fene. És??

21n

2016. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Car ügy, szivacs. Nem azt mondom, hogy undorodjon a másiktól, de ha az már átlagos külsejű és minden más rendben van nála, akkor nem lehetne próbát tenni?
2016. ápr. 20. 17:59
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb pasi miért nem vallja be még önmagának sem, hogy igenis felszínes, és a legfontosabb, a jó külső egy nőben?

Azonkívül, hogy rohadt unalmasak már ezek a kérdések, javaslom, hogy olvasd el még egyszer a saját magad által bemásolt szöveget. Feketén-fehéren le van írva, hogy a pasik is ugyanilyenek (remélem, olyan szintű szövegértés még van, hogy megértsd és átlásd az iróniát).

Igen, ha az ember célirányosan párt keres magának, akkor a ronda pasiknak kevesebb az esélyük. Meg a ronda nőknek is. Tessék ezt végre felfogni és elfogadni, különben beledöglötök itt a nagy siránkozásba meg önsajnálatba!

2016. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Blablabla. Ki sírt itt okoska?
2016. ápr. 20. 18:01
 5/15 anonim ***** válasza:

"de ha az már átlagos külsejű és minden más rendben van nála, akkor nem lehetne próbát tenni?"


Tök mindegy, ha azt hiszi, hogy minden rendben nála, vagy valóban minden rendben nála, ha nem illünk össze, akkor nézhet akárhogy ki. A vonzódáshoz kevés az átlagos külső és "minden rendben nála". Nem mindenki illik össze mindenkivel. Nem azért keresek valakit, hogy csak legyen, hanem hogy jól érezzem magam vele.

2016. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És a nem összeillés sokszor már az adatlapból lejön.
2016. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Nő vagyok vannak kepeim nyilvanos albumban

A pasik 90%nek nincsen képe

Szerinted nem felemas az ismerkedes igy ???

Én hogyan leressek ha nincs meg egy kep sem ( azt mert mem is kell irni h kb az adatlapjuk is majdnem ures)

Ha arra hivatkozok h ha nekem van kepem akkor neki is legyen mindjart felszines vagyok

Holott csak annyi h jo lenne tudni megis ki a fene a masik mert h szellemekkel nem kivanok kapcsoltba lepni


Amugy vicces mert mikor levettem a kepeket pont a kep nelkuli pasik vagtak ezzel vissza...

De ha en kerek akkor mar felszines vagyok


Pedig boven elég egy arc kep nekem


Szal akkor megis ki itt a felszones ??? Ki az aki kulso alapján választ ???

2016. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Figyu, van pár 7-es pasi aki jobban vonz mint pár 8-9-es. És igen, ez biza lehetséges, mert több köztük az a fajta pasi aki az esetem. Arról nem szólva,hogy ugyan mit kezdenék egy tökéletes külsejű pasival, pucéran izzót cseréltetnék vele? Egyébként meg egy bizonyos szinten megengedő, de mégis határozott elképzelésem van milyem típus is jön be nekem, és igazából az illető lehet 3-as és 9-es is ha ennek nem felel meg. Tehát fontos nekem a külső. Az átlagosság abszolút nem jelent semmit - de azért engedjétek meg, hogy lelkisegély szolgálatként ne szeressek mindenkit csak mert milyen okos, édes ember!
2016. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, és a legkevésbé sem zavar, ha az illetőnek "a nyári szünet tátong" a fels
2016. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ő metszőfogai közt.
2016. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!