Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi a véleményetek...

Lányok, mi a véleményetek olyan srácokról, akik online társkeresőről való ismerkedés alatt az első pár percben már egyre több fotót kér rólatok? Hogy kell ezeket kezelni úgy, hogy ne sértődjenek meg?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert eléggé amatőr vagyok az online társkereső oldalakon, egy kicsit szkeptikus is vagyok velük kapcsolatosan, de egy-két próbát megér.

Komoly válaszokat várok. Előre is köszönöm szépen.

27 L



2014. márc. 10. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan a társkereső, hogy alapból lehet fent rólad 1-2 kép, és még többet akar, akkor én általában elhajtom, mert akkor csak a külsővel foglalkozik.
2014. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Helló! Szerintem egy jó megoldás van. Kizárólag az arcodról küldj képet. Mert így nem azért akarnak veled beszélgetni, mert meg akarnak dönteni, meg nem is azért mert látják, hogy de jól nézel ki. Az aki ezt keresi, az úgyis lekopik hamar mert az iszonyat felületes ember és a felületes ember cseppet sem kitartó, csak meg akar szerezni és utána eldobni.


31/F

2014. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy olyan kép, ahol normálisan látszol bőven elég. (Nem messze vagy, nem napszemüvegben, nem sapkában, stb.)

Én olyannal nem szeretek beszélgetni, akinek nincs képe. Azt megértem, ha valaki nem akar feltenni magáról, de akkor is történjen képcsere, ha valamiért szimpatikusak vagyunk egymásnak és elkezdünk levelezni, beszélgetni. Viszont egy kép elég!

Ha valaki folyamatosan képeket kérne tőle, azt nagyon furcsállnám.

2014. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lassan írom hogy nehogy lecsússz a lényegről : CSÁ

tiltólista


így biztos nem sértődik meg hisz elköszöntél és zaklatni sem fog

2014. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Bár fiú(27) vagyok, de engedd meg, hogy válaszoljak. Szerintem nem kell annyira foglalkozni a lelki világukkal, csak udvariasan visszautasítani a kép küldését. Ha megsértődik, akkor megsértődik.


Én is próbálkozom online, de arról fogalmam sincs, hogy más fiúk mit írhatnak, hogyan csinálják ezt. Én elsősorban próbálok udvarias lenni, kedves és humoros és próbálok valami beszélgetést indikálni. Eddig sikertelenül. Kiküldött 13 levélre eddig pontosan 0 választ kaptam. Tudom, hogy ez egy nem-et jelent. Bár szerintem ez még egy szűkszavú minimális visszautasító üzenetnél is rosszabb.

2014. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!