Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek normális, humoros,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek normális, humoros, kedves és jóképű pasik? Akik 17-20 évesek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem létezik ilyen pasi, lehet hogy 'magasra' teszem a lécet, de nem hiszem.. Egyszerűen nem nagyon ismerek ilyeneket.. Mostanában csak nézni szoktak a pasik, de senki se lép, pedig állítólag szép vagyok, stb.. Nem egóból írtam, tényleg mondták már páran rám.. Én is normális vagyok, nem járok el bulizni, nem vagyok plázacica.. 16/L
2010. ápr. 6. 21:52
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
81%
meg "bisztos ojan" is van aki ismeri a helyesírás szabályait... -.-
2010. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Én normális vagyok, nem tudom neked mi számít normálisnak de én nem cigizek, nem iszok(csak buliba, oda is ritkán megyek), humoros nem mindig vagyok főleg ha tetszik egy csaj akkor full para van:D, kedves is vagyok^^, azt hogy jóképű vagyok e vagy annak tartanak e azt nem tudom. F19


Ismerkedni általában buliban lehet, akik csak úgy simán leszólítanak azok általában bármelyik csajjal megcsinálják, nekik ez nem nagy kunszt és aki vevő a dumájukra az már szinté félig az övék, szal akár mikor dobhat egy másik csaj miatt akit ugyan úgy ahogy téged, leszólított vhol. Az is lehet hogy te vagy az egyetlen akit leszólított és ehhez is sok bátorságot kellett gyűjtenie.

Mivel nem jársz el bulizni ezért próbálj ismerkedni suliba, buszon, vagy vmelyik barátnődnek tuti van fiú ismerőse, unokatesója, bátyja.

2010. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy a tévhit..

Buliba ismerkedni? Ugyan emberek buli=pia(átlagba)

Jártam már úgy másnap a csaj azt se tudta hogy ki vagyok...

Nem szabad ahogy neten sem mindíg éri meg..


U.i.: Nem vagyok már szűz, lehet félre érthető volt..

De akkor is többre tartom azt a lányt aki még 17 évesen az..mint azt aki 13évesen már 50x csinálta..

A 22:50-es


Ja és a dolgokat is azért írtam mert van ilyen...

Amúgy párkapcsolatban vagyok!


Akinek kérdése van vagy segítség kell írjon PM-et:)

2010. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
51%
az osszes pasi idiota:)) ezt jegyezd meg...de mi nem tudunk elni nelkuluk:D
2010. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy a tévhit..

Buliba ismerkedni? Ugyan emberek buli=pia(átlagba)

Jártam már úgy másnap a csaj azt se tudta hogy ki vagyok...

Nem szabad ahogy neten sem mindíg éri meg..


U.i.: Nem vagyok már szűz, lehet félre érthető volt..

De akkor is többre tartom azt a lányt aki még 17 évesen az..mint azt aki 13évesen már 50x csinálta..

A 22:22-es vagy (bocsi a floodért csak elírtam a számot:))


Ja és a dolgokat is azért írtam mert van ilyen...

Amúgy párkapcsolatban vagyok!


Akinek kérdése van vagy segítség kell írjon PM-et:)


22:47 :)

Írj nyugodtan privátot beszélgetni még szabad:)

2010. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Dejó :) milyen sok válasz érkezett ide, pedig még nem is volt kiemelve a kérdés... :D

Remélem majd 'találok' valakit, akire nagyjából illenek a fentiek :D


Ha valaki megismerkedett valakivel a kérdésem által, írjátok ide a 'történeteiteket'! :)

2010. ápr. 7. 19:20
 47/48 anonim ***** válasza:
érdekes amit írsz ,mert pl én is ilyen srác vagyok. inkább az a kérdés h létezik-e olyan lány mint te ? :)
2010. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Utolsó :) igen léteznek ilyen lányok.. itt vagyok én! :) írj priviben :)
2010. ápr. 8. 21:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!