Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a PUA nőcsábászato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a PUA nőcsábászatot oktató "mesterek" csak átverik az embereket?

Figyelt kérdés
Azáltal, hogy olyat ígérnek, amit soha nem kapnak meg azok, akik különböző okok miatt nem sikeresek a nőknél?
2016. ápr. 21. 10:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon-nagyon kevés az, aki utána sikeres lesz. Lehet, hogy a PUA mestereknek az adott szöveg, technika bejön, mert jól áll nekik, illik hozzájuk vagy csak simán jól néznek ki, de egyáltalán nem biztos, hogy másnál is működni fog.
2016. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Szánalmas minden kisfiú, aki ilyen "oktatásokon" akar megtanulni bánni a nőkkel.
2016. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%

Ja még valami:


A PUA nem "nőcsábász".


A nőcsábászok ugyanis szándékosan megtévesztik a nőket, és kihasználják őket. A PUA ezzel szemben úriember, aki jól érzi magát a bőrében, és értéket ad a nőnek.

2016. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:

Azok a hitelesek, akik nem arra teszik a hangsúlyt, hogy mit kell mondanod ill. csinálnod, hanem arra biztatnak hogy önmagadat fejleszd és a vonzalom természetes módon fog így kialakulni.


Ha tényleg hiteles csapatot keresel, akikben nem lehet csalódni:

Natural Lifestyles (James Marshall)

2016. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Dante nagyon jól írja! Viszont egy valamiben nem értek egyet a Puaval, soha nem lesz olyan, hogy minden not meg fogsz kapni, akármennyire fejleszted is magad. A másik amit érdekes módon csak egy oktatótol hallottam, ehhez bizony kell szerencse is meg a top puak is mennek haza no nélkül, pedig a kisujjukban van mit es hogyan kell mondani játszani.

De nem határozottan nem átverés, de többet kell dolgoznod magadon, ha nem vagy jóképű, nem vagy jodumas, anyagiakban bővelkedo.

Jah igen amit Dante is irt, meg kell talalnod azt az irányzatot ami leginkabb a te stílusod az fekszik, mert sokszor az oktatók ellentmondanak egymásnak, mert másra hegyezik ki a hangsúlyt. Nekem pl az alap pua a Jimmy fele nem jött be. En Mo-on Weiszt Ádámot tartom a legjobb oktatónak. Külföldiek közül Adam Lyon, es nagyon szeretem Rsd maxet is.

2016. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Keveset, futólagosan foglalkoztam a dologgal ez alapján írok véleményt: A PUA nem a szent grál, viszont ad egy nagyon jó iránymutatást. Aki azért megy oda, hogy mondjanak neki három dumát, amitől minden nő bugyija lecsúszik, az csalódni fog, mert ilyen duma nincs. Aki viszont tanácsot szeretne, és szeretne fejlődni, hajlandó tenni valamit azért, hogy sikeresebb legyen a nőknél, és nem csak a sült galambot várja, annak jó.
2016. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
De PUA-val foglalkozni ezek szerint nem azt jelenti, hogy szupermodellekről álmodozni? Önmagam fejlesztése, de azért maradjak a realitás talaján, nem? Így kellene értelmeznem? Szóval ha átlagos kinézetem van és betanított munkás vagyok, akkor ne álmodozzak gyönyörű topmodellekről.
2016. ápr. 21. 11:33
 8/36 anonim válasza:
27%

Én egy éve kezdtem el foglalkozni a PUA-val, mert úgy éreztem, hogy nem vagyok elég jó a nőknek.

Fejlesztettem magam.. Kerestem a kihívást jelentő szociális helyzeteket.. Megismertem a lányok gondolkodását.. Erősítettem a kommunikációs készségeimet.. Megtanultam tudatosabb lenni önmagammal kapcsolatban (hogy nézek ki, mit hogyan teszek, hogyan látnak mások)


Ennek eredményeként lett az én értékrendem szerint egy 10-ből 9-es barátnőm, akivel jelenleg nyitott kapcsolatban, boldogan élek.

Amit még érdemes hozzátenni, hogy az egészben ő volt a kezdeményező.

Egy éve el sem tudtam volna képzelni, hogy én is jelenthetek értéket a nők számára...

Aztán most itt vagyok egy nyitott kapcsolatban, egy csodás lánnyal és idő közben látom, hogy egyre több lány kezd nyitni felém...


Viszont!!! A magyar PUA társaságokat kerüld el nagy ívben!!! Tapasztalatom szerint nem tudnak eleget és azt is rosszul... (mint minden más magyar, a pénzre hajtanak)


Akiket én ajánlok:


Natural Lifestyles

Adam Lyons

Daygame.com

Youtube-ra írd be: 21 Convention (rengeteg jó előadás a profiktól)

2016. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%

Érett nőként is írhatok véleményt? Elvégre hátha a csajfelszedő művészethez kell csaj is. ;)

Annyit nyomtátok ezt a PUA zsarságot, hogy beleolvastam, megnéztem, láttam videókat, és hasonlókat.


Meg is lett a következtetés: aki a ti célcsoportotok, azok az áldozattípusú nők. Akik olajat hu.gyoznak, ha megáll mellettük egy BMW és kiszól a kopasz gyökér, vagy beájulnak, ha ajtót nyitnak előttük. Az a tipikus eltévedt, védtelen, gyenge virágszál, aki kétségbeesetten keresi az erős férfit.

Tipikusan az a liba típus, aki képes öt évig tűrni, ha veri a pasija, mert szereti....


Nekik bejön ez a stílus.

De az a nagy büdös helyzet, hogy egy határozott, erős nő, aki nem szereti ha palira veszik, és nagyon is tudja mit akar, az úgy el fog hajtani a bús pi.csába, hogy a lábad nem éri a földet... Még te kérsz elnézést.

No, ez az a szitu, mikor a PUA mester nő nélkül kullog haza...

És azt még nem látjátok, amit én igen. Ez a sok PUA mester-gyökér egyszer lesz ám 40 éves is! Egyrészt, abban nulla, azaz egészen pontosan nulla tapasztalattal, hogy kell egy nőt évekig megtartani. Mert nem felszedni művészet, most bármit is hisztek.

Másrészt, meg van az a kor, ami után lehetsz te akármilyen jó dumás, stílusos fazon, nagyon kiröhögnek a diszkóban a 20 éves lányok ha odamész.


Érdekes, nekem az ilyen oldalakon adott tanácsoktól röhögőgörcsöm van, a PUA videókon szereplő pasiktól meg szimpla hányingerem.

Egy jóféle vidéki buliban próbálna meg ott arcoskodni, meg játszani az alfahímet, két percen belül kipofozzák a fenébe. :D

Tudjátok, 15 éve még ez így ment: az ilyen "alfahímek", akik mutatják, hogy ők milyen ku.rvára dominánsak, egyből kihívást jelentenek azoknak, akik tényleg dominánsak, és máris belekötnek. Ez a "mit nézel, nem tetszik valami?" kezdetű beszélgetés, ahol a második mondat nem hangzik el, mert ott már ütnek.


Szóval a PUA könyvekből tépkedhetnéd a lapokat, hogy törölgesd vele a véres orrodat.


Nagyjából ugyanis erről van szó. A tipikus falusi, bunkó gyökérnek kitenyésztik a városi változatát, aki gumicsizma helyett márkás cipőt hord.


De akkor ne csodálkozzatok, ha csak egy-két libát sikerül elkapni, a nagyvadak meg kiröhögnek. :)


Fordítsuk meg, hátha értitek, mi a baj a dologgal...

Amikor bemész a diszkóba, ott van mindig egy-két lány, aki harsányan vihog, hagyjámádehülyevagy kiáltással simogatja a mellkasod meg ütögeti a vállad, beáll eléd rázni a se.ggét, mindene kilóg a ruhából, és hajnal kettőre a kotont is lenyeli.

A PUA ugyanez, csak pasiban....

2016. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
60%

@11:45


Furcsa, hogy érettnek/erősnek tartod magad, mégis laikusként próbálsz határozott véleményt nyilvánítani egy olyan témáról, amivel kapcsolatban semmiféle tapasztalattal nem rendelkezel. Amihez természetesen jogod van, de írásodat olvasva nekem kb. az jut eszembe, amikor egy fundamentalista próbálja hevesen tagadni az evolúciót, mert nagyon okosnak hiszi magát csak azért, mert hallott már a természetes szelekcióról, de hogy azt mélyen nem ismeri, az is biztos.

2016. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!