Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok képes nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok képes nőként tekinteni egy dagadt nőre. Ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 21:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

az elhízás betegség.

immár hivatalosan is.

és evolúciós szempontból is teljesen normális,hogy nem vonzódsz szexuálisan egy beteg testű emberhez.

2016. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem fair dolog szerintem,mert én pl ismerek sok olyan nőt,aki attól kövér, mert súlyos betegsége van..ès arról nem tehet..de van akinek a genetikája olyan (mint az ellenkezője,aki ehet bármennyit, nem fog egy kilót sem hízni),ès arról sem tehet..nem mindenki attól kövér mert Molnár Krisztián update kúrán vannak.. ès azt külső szemmel nem tudod eldönteni..én még nagyon régen,általányos iskolás koromban egy darabig gúnyoltam a kövér osztálytársaimat..de utána mindig rosszul éreztem magam valamiért(akkor még gondolkodtam éretten)..ès tudod,az bántott a leginkább hogy ugyanazok voltak velem kedvesek,akiket gúnyoltam..ha megfigyeled, a kövér emberek sokkal "életvidámabbak", és sokszor boldogabbak mint a soványak..te döntöd el nyilvàn,mit gondolsz róluk, de én a helyedben inkább elfogadnám őket.. van akinek tetszik,van akinek nem,ettől egy kövér nő még ugyanúgy nő marad,ahogy egy kövér férfi ès férfi..nem kell őket bántani..(mondom ezt úgy,hogy én nem vagyok kövér,sőt kifejezetten sportos a testem,de ettől még nekem rosszul esik hogy másokat külső alapján skatulyáznak be,miközben nem tudnak róluk semmit)..
2016. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

de ne a soványhoz viszonyíts utolsó hanem a normális esetleg a sportos testalkatúakhoz.

egyébként meg a világ legnagyobb közhelye ez a dagik boldogabbak dolog.

rengeteg dagit ismerek és egy sem boldog.

a sportolók vagy a normális testalkatúak között sokkal több a boldog.

2016. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire számítok dagadtnak, mert van rajtam zsír bőven, de még nem annyi, amennyitől eltorzulnának a testarányok. Nem gondolok semmi rosszat arról, aki emiatt nem vonzódik hozzám szexuálisan, ez egyszerű ízlés. Bajom csak azzal az álszent hozzáállással van, amit az eddigi kommentek között is meg lehet találni: mikor az emberek ecsetelni kezdik, hogy mennyire lusták, akaratgyengék és igénytelenek a kövérek, az ilyen ember meg sem érdemli a párkapcsolatot. Aha. Az ugyanennyire lusta, de hízásra genetikailag képtelen csajok persze már abszolút rendben vannak, teljes értékű nők és emberek, velük már nyugodtan össze lehet jönni. Meg persze ha neadjisten tényleg lusta vagy, akkor kapásból egy rakás szar is, intelligens, mély érzésű, törődő, erkölcsös, humoros, megbízható, stb. biztosan nem, mert ahhoz vékonynak kell lenni.:D Aki ilyenekkel jön, valójában szintén csak azért kerüli a kövér nőket, mert nem áll fel neki rájuk, de nyilván jobb fényt vet rájuk, ha megmagyarázzák a dolgot.
2016. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%

testzsírszázalék méréssel szokás megállapítani a mértékét utolsó.

felnőtt nők esetében 30% felett beszélünk elhízott beteg emberről.

ez a genetikailag hízásra képtelen meg jó gének dolog is 25-26 éves korig tart nőknél.

ha utána nem lép be az életbe egy minimális edzés és az egészségtudatosabb táplálkozás akkor elkezd romlani a helyzet.

az anyagcsere lassul,a hasnyálmirigy már nem tolerálja úgy a rengeteg szénhidrátot és a szerencsésebb génekkel rendelkező csaj is leromlik 30 éves korára.

ebből meg már jöhet egy enyhébb elhízás,inzulin rezisztencia,magas vérnyomás,vagyis kezdődő metabolikus szindróma ami drasztikusan csökkenti a teherbe esés esélyét.

2016. ápr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hozzád sem vonzodik mindenki megnyugtatlak,sőt rengetegen nem tudnak rád férfiként tekinteni,de ettől még nem lesz rossz az ember
2016. ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Akkor minek tekinted őket? Tengerimalacnak?

Az, hogy nem vonzódsz hozzájuk külsőleg egy dolog. Nekem pl. nem tetszenek a vékony férfiak. De ettől még férfiak, mint ahogy a kövér nők is nők.

Vagy rosszul fogalmaztál tehát, vagy nagyon egyszerű emberke vagy.

2016. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%

#15 ez így nem igaz. Aki genetikailag ilyen, az ilyen is marad. Az anyósom 50+ évesen küzd azért, hogy tartsa az 50 kilóját. Nem sportol, nem diétázik, cserébe megy a klasszikus pörkölt, bableves és társai. A sógornőm 3 gyerek után 46-48 kilót tart, ő az 50-et sem éri el soha. A párom ha egy kicsit nem figyel oda, mit eszik, máris ledob 3-5 kilót, észre se veszi.


Nekem ugyanígy jönnek felfelé. Vért izzadok egy kiló mínuszért, odafigyelek az evésre, edzeni járok, de ha egy kicsit elengedem magam, 3-5 kiló plusz meg is van. Ne mondja nekem senki, hogy a genetika nem számít!

2016. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg számít azért kicsit a genetika. Kb. 34-35 éves korom után már csak akkor tudok nem hízni, ha kb. napi 600 kcal-t csipegetek magamba, persze mozgás mellett. 1000-1200-tól már hízok, mint a kismalac.

De ettől még ez tényleg ízlés kérdése. Viszont sértő, ha valaki sportol, diétázik, mégis nehezen fogy, a másik meg alapból szerencsés alkat, semmit nem tesz, sokat is eszik, nem is mozog, mégis vékony. Akkor már az előbbi nem is számít nőnek?

Most akkor mondjam azokra a férfiakra, akik nem tudnak hízni, izmosodni, hogy az ilyen "girhesek" már a szememben nem is férfiak?

Természetesen férfiak, csak éppen nekem nem igazán az eseteim. Pedig most nem is vagyok kövér, tehát nem a rosszindulat mondatja velem.

2016. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha mint embert elfogadod, nem bántod...csak azért,mert neked mint nő nem jön be, akkor semmi probléma nincs ezzel, nem vagy rossz ember.

Ez olyan, mintha én azért lennék rossz, mert nem tekintek férfiként a férfiak kb 98 %-ára. Nekem nem átlagos az ízlésem, de ettől még nem tartom magam rossznak. Ez van.

2016. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!